Apartment 'Casa La Perla' with Wi-Fi and Air Conditioning
Zonnig en centraal gelegen penthouse, op slechts enkele meters van het station en dicht bij winkels. Het appartement beschikt over Wi-Fi en airconditioning, waardoor jullie comfortabel verblijven, zowel voor korte als langere periodes. Het is een ideaal vertrekpunt om de Golf van Tigullio te ontdekken en te genieten van de prachtige uitzichten van Ligurië.
In de buurt bereiken jullie eenvoudig enkele van de belangrijkste bezienswaardigheden:
- Portofino, ca. 30 minuten met de bus
- Genua, ca. 30 minuten met de trein
- Cinque Terre, ca. 1 uur met de trein
- Pisa, ca. 2 uur met de trein
- Serravalle Outlet, ca. 1 uur met de auto
- Camogli, ca. 10 minuten met de trein
Beddengoed en handdoeken zijn niet inbegrepen; jullie kunnen deze huren tegen een meerprijs of zelf meenemen.
Dankzij de centrale ligging hebben jullie winkels, restaurants en voorzieningen binnen handbereik. Het appartement is de perfecte keuze voor wie de Ligurische Rivièra comfortabel en praktisch wil verkennen.
dit appartement ligt in Cerisola, een wijk in Rapallo. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Attilio & Cleofe Gaffoglio en Villa Tigullio. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Porto di Portofino en Minigolf Sport Team Rapallo. Scoglio dei Mille en Sestri Levante Bowling zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Rapallo
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Casa La Perla' with Wi-Fi and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Casa La Perla' with Wi-Fi and Air Conditioning?
Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Casa La Perla' with Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 285, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa La Perla' with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa La Perla' with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Casa La Perla' with Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement ligt in Cerisola, op 10 minuten wandelen van Basiliek van Santi Gervasio e Protasio, Porta delle Saline en Museo Attilio & Cleofe Gaffoglio. Ook Kerk van Santo Stefano en Lungomare Vittorio Veneto liggen op een kwartiertje wandelen. Station Rapallo ligt op 9 minuten wandelen.