Les Maisons du Sud

Hotel met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Port de Saint-Tropez

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Les Maisons du Sud

Dagelijks ontbijtbuffet (EUR 20 per persoon)
Exterieur
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Een kluis op de kamer, geluiddichte muren, een strijkplank/strijkijzer
Receptie
Geniet van een tuin, een wasserij en een entertainmentruimte buiten bij Les Maisons du Sud . Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt beschikbaar
  • Zwembad
  • Schoonmaakservice
  • Wasservice
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
De huidige prijs is € 320
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Comfort appartement, uitzicht op tuin

Hoogtepunten

Een vlonderterras/patio
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Aparte slaapkamer
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 Twijfelaar

Klassieke studio, uitzicht op tuin

Hoogtepunten

Een vlonderterras/patio
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Verwarming
Kitchenette
Minikoelkast
Een haardroger
Een privébadkamer
  • 25 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Les Maisons du Sud ligt in Ramatuelle. Port de Saint-Tropez en Haven van Grimaud zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Plage de Pampelonne verkennen. Azur Park en Aqualand Sainte-Maxime zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateractiviteit zoals snorkelen of voor een avontuurlijke activiteit zoals paardrijden.
Kaart
Impasse des Marres, 6, Ramatuelle, Var, 83350

In de buurt

  • Place des Lices - 4 min. rijden - 2.2 km
  • Haven van Saint Tropez - 4 min. rijden - 2.5 km
  • Port de Saint-Tropez - 4 min. rijden - 2.5 km
  • St. Tropez Citadel - 4 min. rijden - 2.5 km
  • Plage de Pampelonne - 7 min. rijden - 4.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Fréjus - 39 min. rijden
  • Toulon (TLN-Toulon - Hyeres) - 78 min. rijden

Restaurants

  • La Tarte Tropézienne
  • Zuma St. Tropez
  • ‪Le Sporting - ‬4 min. rijden
  • Café des Arts
  • White 1921

Over deze accommodatie

Les Maisons du Sud

Hotel vlak bij Plage de Pampelonne
Een tuin, een wasserij en een entertainmentruimte buiten vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Les Maisons du Sud . Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Een seizoensgebonden buitenzwembad
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Een ontbijtbuffet (toeslag) en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Les Maisons du Sud bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en geluiddichte muren.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen

Dingen om te doen

  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Entertainmentzone buiten
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Kamervoorzieningen

Meer

  • Geluiddichte kamers
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 19.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren. 

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.19 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 17 april tot 01 november

Veelgestelde vragen

Beschikt Les Maisons du Sud over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Les Maisons du Sud ?

Vandaag, 28 aug. 2025, kost een verblijf bij Les Maisons du Sud van één nacht voor twee volwassenen op 28 sep. 2025 min. € 308,0, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Les Maisons du Sud ?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel berekent Les Maisons du Sud voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Les Maisons du Sud inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Les Maisons du Sud uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Les Maisons du Sud ?

Dit hotel in Ramatuelle ligt op 1,2 km van Chapelle Ste-Anne en op 3,4 km van Plage de Pampelonne. Ook Plage de la Bouillabaisse en Musée de la Gendarmerie et du Cinéma de Saint Tropez liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over Les Maisons du Sud

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk

265 externe beoordelingen