10/10 – Uitstekend
Ludovic




















Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Vandaag, 9 dec. 2025, kost een verblijf bij The Oberoi Rajgarh Palace, Khajuraho van één nacht voor twee volwassenen op 12 dec. 2025 min. € 843,85, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit luxe hotel in Rajnagar ligt op 9,1 km van Gangau Wildlife Sanctuary en op 20 km afstand van Pandav-watervallen en Museums. Ook Shri Bageshwar Balaji en Duladeo Temple liggen op 20 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster


