Geheel appartement

Beach front apartment in Marina di Ragusa

Fotogalerie voor Beach front apartment in Marina di Ragusa

Een zwembadterras met ligbedden, parasols en een helder uitzicht op het zwembad.
Een hotelkamer met een bed, een stoel, een bureau met spiegel, en een badkamer door een geopende deur.
Een twee verdiepingen tellend huis met een verzorgd gazon en palmbomen.
Een moderne woonkamer met een blauwe bank, een rode fauteuil en een salontafel met decoratieve objecten.
Een terras buiten met een overdekte zithoek, een barbecue en een zwembad op de achtergrond.

Geheel appartement

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 880 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beach front apartment in Marina di Ragusa

  • Breng een ontspannen vakantie door in deze stijlvolle vakantiewoning met zwembad, tuin en veel ruimte om van te genieten.



    Laat je verwelkomen door de smaakvolle inrichting met kleurrijke accenten. Neem plaats op de bank in de gezellige woonkamer, ontspan na een dag op het strand of geniet van wat rustige tijd met een boek. Geniet samen van een maaltijd in de eethoek in de keuken, die indruk maakt met zijn decoratieve tegels. Verheug je op een aangename woonsfeer die zowel ontspanning als gezelligheid biedt.



    Stap naar buiten in de ruime buitenruimte en geniet van de mediterrane sfeer. Ontspan op het overdekte terras in comfortabele loungemeubels of neem plaats aan de eettafel buiten. Gebruik de barbecue voor gezellige avonden en breng warme dagen door bij het zwembad met zonneterras, ligstoelen en parasols.



    Verken de omgeving rond Marina di Ragusa en maak een wandeling naar de nabijgelegen monding van de rivier de Irminio en het natuurreservaat, een bekend observatiepunt voor trekvogels uit Afrika. Breng ontspannende uren door op de brede zandstranden met kristalhelder water. Bezoek de moderne jachthaven, typische restaurants, pizzeria's en ijssalons. Plan excursies naar de barokke steden Ragusa Ibla, Modica, Scicli of Comiso. Ontdek de UNESCO Werelderfgoedsteden Catania, Syracuse en Noto, die gemakkelijk bereikbaar zijn voor dagtochten.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)







    - Zwembad gehele jaar open

    - Privé zwembad (50m2)

    - Airconditioning het hele huis

    - Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

    - Huisdieren: 2

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Aan een rivier
  • Aan het water
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Tafeltennis
  • Vissen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 80 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: This property accepts a maximum of 2 pet(s)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Ragusa. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Carretto Siciliano en Museo del Carretto Siciliano. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Labirinto del Castello en Fiera Emaia. Bekijk onze reisgids voor Ragusa
Meer appartementen in Ragusa
Kaart
Marina di Ragusa

In de buurt

  • Strand van Marina di Ragusa
    7 min. rijden - 2.7 km
  • Piazza Duca degli Abruzzi
    8 min. rijden - 2.7 km
  • Natuurreservaat van de Irminio-rivier
    8 min. rijden - 2.3 km
  • Playa Grande
    15 min. rijden - 7.5 km
  • Porto Turistico Marina di Ragusa
    15 min. rijden - 3.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Scicli - 18 min. rijden
  • Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 48 min. rijden

Restaurants

  • Stasera Pago Io
    4 min. rijden
  • Mcdonald’s Marina Di Ragusa
    5 min. rijden
  • Enocratia
    4 min. rijden
  • Fresco È Bottega
    7 min. rijden
  • Marina's Lounge Bar
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Beach front apartment in Marina di Ragusa over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Beach front apartment in Marina di Ragusa?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beach front apartment in Marina di Ragusa inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beach front apartment in Marina di Ragusa uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beach front apartment in Marina di Ragusa?

Dit appartement ligt aan het water, op 1,9 km van Natuurreservaat van de Irminio-rivier en op 5 km afstand van Piazza Duca degli Abruzzi en Strand van Marina di Ragusa. Ook Porto Turistico Marina di Ragusa en Playa Grande liggen op 5 km afstand.