Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
"The House of Elves"
Deze rookvrije villa beschikt naast een wasserij over barbecues. Geniet in deze villa van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een vaatwasser en een televisie.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een haardroger. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Parkeren en vervoer
Auto vereist
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Houtkachel
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Op het platteland
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Jagen in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
La Casa Degli Elfi
"La Casa Degli Elfi" Villa
"La Casa Degli Elfi" Raccuja
"La Casa Degli Elfi" Villa Raccuja
Over deze buurt
deze villa ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Raccuja. Bezoek Marina di Portorosa en Nebrodi Adventure Park als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Parco dei Nebrodi en Uitkijkpunt van Piraino. Centro Culturale polivalente e Museo delle tradizioni religiose en Azienda Agricola Cambria zijn ook een bezoek waard. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten. Bekijk onze reisgids voor Raccuja
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij "The House of Elves" inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij "The House of Elves" uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat "The House of Elves"?
Deze villa ligt in de bergen, op 4,6 km van Parco dei Nebrodi en op 20 km afstand van Kerk van Santa Maria Assunta en Convento dei Carmelitani Calzati. Toren van Ciaule ligt op 19,4 km.