Geheel appartement·Particuliere eigenaar
THE ESCAPE FROM BOUREGREG
Appartement in Salé
Fotogalerie voor THE ESCAPE FROM BOUREGREG





Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 211
inclusief belastingen en toeslagen
18 jan - 19 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cosy Appartement de Luxe en Plein Centre Ville - 2 min de la Gare TGV
Cosy Appartement de Luxe en Plein Centre Ville - 2 min de la Gare TGV
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Bab Lamrissa, een wijk in Salé. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Al Borj en Hassan-toren. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Marina Bouregreg Salé en Royal Golf Dar Es Salam. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Moulay Abdallah of Al Barid Stadion.
Salé, Rabat-Salé-Kénitra
In de buurt
- Marina Bouregreg Salé - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Grote Moskee & Medersa - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Hassan-toren - 13 min. wandelen - 1.2 km
- Mausoleum van Mohammed V - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Strand van Rabat - 6 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 5 min. wandelen
- Marina Palms - 18 min. wandelen
- Le Dhow | Restaurant - Lounge - 4 min. rijden
- Apricot - 17 min. wandelen
- La rive - Marina Bouregreg - 4 min. wandelen








