Fotogalerie voor Apartment in Rabat with Jacuzzi, Close to the Sea & La Corniche





Geheel appartement
3 slaapkamers 3 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 173
inclusief belastingen en toeslagen
20 okt - 21 okt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Rabat Oceanfront Sea View Apartment
Rabat Oceanfront Sea View Apartment
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
De prijs is € 161
inclusief belastingen en toeslagen
20 okt - 21 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Quartier Des Orangers, een wijk in Rabat. Marina Bouregreg Salé en Royal Golf Dar Es Salam zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Jardin d'Essais Botaniques en Zoo de Rabat bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al Barid Stadion of Prins Moulay El Hassan Stadion.
Rabat-Salé-Kénitra
In de buurt
- Parlementsgebouw van Marokko - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Strand van Rabat - 3 min. rijden - 3.0 km
- Hassan-toren - 3 min. rijden - 3.3 km
- Kasbah des Oudaias - 4 min. rijden - 3.0 km
- Chellah - 5 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Cheliha Grill - 4 min. wandelen
- Boho Cafe - 14 min. wandelen
- Centre Culturel Russe, Rabat - 4 min. wandelen
- Boumalek - 14 min. wandelen
- La Framboise - 11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartment in Rabat with Jacuzzi, Close to the Sea & La Corniche
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.