Gehele woning

Ekara House, high on Queenstown Hill, 5 Bedrooms with ensuites.

Fotogalerie voor Ekara House, high on Queenstown Hill, 5 Bedrooms with ensuites.

Een moderne kamer met een lange houten tafel en stoelen, een grill, en een groot raam met uitzicht op de bergen.
Een eetkamer met een tafel voor zes personen, grote ramen met uitzicht op de bergen, en een balkon met uitzicht op het meer.
Een ruime kamer met twee leren fauteuils, een bijzettafeltje met bloemen, en een groot raam met uitzicht op bergen en een meer.
Een modern huis met uitzicht op een meer en bergen in de schemering.
Een moderne woonkamer met een groot raam, een bank, twee fauteuils, een salontafel en een televisie.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ekara House, high on Queenstown Hill, 5 Bedrooms with ensuites.

  • Ekara House, een van de beste luxe woningen van Queenstown, ligt hoog op Queenstown Hill en is perfect gepositioneerd om het adembenemende uitzicht op Lake Wakatipu, de omliggende bergen en de lichten van het centrum van Queenstown te bewonderen.

    Ekara is ontworpen met ruimte en luxe comfort in gedachten. Het is het perfecte huis voor families en vrienden om samen te komen en te ontspannen terwijl u geniet van het spectaculaire uitzicht.

    Luxueus benoemd het bestaat uit 5 grote slaapkamers allen met ensuite badkamers en prachtig uitzicht op Queenstown en Lake Wakatipu. Op niveau één beschikt de woning over een grote onderhoudende keuken, woon- en eetkamer. Op de benedenverdieping kunnen gasten ook genieten van een tweede woonkamer en een bar. De BBQ buitenruimte heeft een prachtig uitzicht en een beschut gebied om door alle seizoenen te entertainen.

    Ekara ligt op slechts een korte 7 km rijden van de luchthaven van Queenstown. Het is het perfecte thuis voor familie en vrienden om het Wakatipu-bekken en verder te verkennen. Van wijngaarden tot historische mijnsteden, bungeejumpen en jet-varen. In de winter is er skiën op de hellingen van The Remarkables en Coronet Peak. Ekara is een prachtig huis om terug te komen om te ontspannen en tot rust te komen na een dag vol leuke activiteiten in Queenstown.

    Speciale condities:
    Elke boeking bij Ekara House vereist de betaling van een borgsom van NZD $ 3500, te betalen samen met uw eindsaldo 30 dagen of meer voorafgaand aan uw aankomst.

    De borg wordt terugbetaald na uw verblijf, ervan uitgaande dat er geen schade of overmatige reiniging / vuilnisverwijdering is vereist.

    Minimum verblijf 3 nachten, met een minimum verblijf van 5 nachten tijdens het hoogseizoen.

    Extra's: Schoonmaak (inbegrepen); Linnen inbegrepen);

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in de bergen en aan een meer in Queenstown. Bezoek culturele hoogtepunten Toi o Tahuna en Off The Wall Gallery. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Queenstown Ice Arena en Fear Factory Queenstown. Queenstown Gardens en CaddyShack City Mini Golf zijn ook een bezoek waard. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een wijnproeverij om te ontspannen en voor het afleggen van wandel- en fietsroutes om je in te spannen. Bekijk onze reisgids voor Queenstown
Meer vakantiehuizen in Queenstown
Kaart
Queenstown Hill, Queenstown

In de buurt

  • Een stenen brug over een vijver met waterlelies, omringd door bomen en rode bloemen.
    Queenstown Gardens
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Een stad aan een meer, met huizen, bomen en bergen op de achtergrond.
    Queenstown Mall
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een helder meer met boten, een zandstrand en dichte bomen.
    Strand van Queenstown
    15 min. wandelen - 1.2 km
  • Een stad gelegen tussen bergen en een groot meer met verschillende eilanden.
    Skyline Queenstown
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Skycity Queenstown Casino
    15 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Queenstown (ZQN-Internationale luchthaven Queenstown) - 9 min. rijden

Restaurants

  • Cookie Time
    15 min. wandelen
  • “Life’s a Grind” Coffee
    14 min. wandelen
  • Pedro's House of Lamb
    16 min. wandelen
  • Rata
    13 min. wandelen
  • Odd Saint
    16 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ekara House, high on Queenstown Hill, 5 Bedrooms with ensuites.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ekara House, high on Queenstown Hill, 5 Bedrooms with ensuites. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ekara House, high on Queenstown Hill, 5 Bedrooms with ensuites. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ekara House, high on Queenstown Hill, 5 Bedrooms with ensuites.?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een meer, op 15 minuten wandelen van St Josephs Parish, Queenstown Mall en Cookie Time. Ook Queenstown Gardens en St. Peter's Church liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ekara House, high on Queenstown Hill, 5 Bedrooms with ensuites.

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very good size and very clean, location was perfect!
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

The view!

What a gorgeous and spacious property and the property company was very communicative.
6 nachten verbleven in december 2024
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

This is a beautiful property and provided the perfect space for our...

This is a beautiful property and provided the perfect space for our 2 families to have the best weeks holiday. The property has everything you need and the location is amazing.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken en communicatie
3 nachten verbleven in maart 2026