10/10 – Uitstekend
Fiona A.


















Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.30 uur.
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Deze cottage in Queenscliff ligt aan het strand, in het stadscentrum en binnen 5 minuten wandelen van Bellarine Railway - Queenscliff Station en Salt Contemporary Art. Ook Port Phillip Heads Marine National Park en Queenscliff Historical Museum liggen op 10 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

