Gehele flat·Particuliere eigenaar

In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec!

Fotogalerie voor In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec!

Een eetruimte met een houten tafel en witte stoelen, een plafondlamp en uitzicht op een kamer met een raam en gordijnen.
Een kamer met een bed, een raam met gordijnen, een plafondlamp en een aan de muur bevestigde plant.
Een woonhuis met twee verdiepingen, een voortuin en een garage.
Een eetgedeelte met een houten tafel en witte stoelen, een keuken met een fornuis en kastjes, en een houten deur.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, wandlamp, een thermostaat en een lijst aan de muur.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec!

  • Appartement vlak bij Château Frontenac
  • Bij In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec! zijn er de volgende voorzieningen: een vuurkorf, een tuin en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een oplaadpunt voor elektrische auto's, tuinmeubelen en een muziekbibliotheek
    • Spelletjes en boeken
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec! bieden leuke voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes, bovenop voorzieningen zoals eettafels en internettoegang.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Servies voor kinderen en kinderboeken
    • Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
    • Terrassen, aparte eetruimtes en keukens

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Muziekbibliotheek
  • Smart-tv
  • Spellen

Buiten

  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum
  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Schaatsmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 319023, 2027-07-07

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt in Desjardins, een wijk in Levis. Château Frontenac en Citadel of Quebec zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Petit Champlain (wijk) en Grande Allée. Ga naar Québec City Convention Center om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Aquarium of Quebec, een topattractie die je zeker niet mag missen. De regio biedt een brede waaier aan mogelijkheden, waaronder schaatsen en fietsen voor de actievelingen onder ons. Bekijk onze reisgids voor Levis
Meer flats in Québec
Kaart
Lévis, QC

In de buurt

  • Silhouet van een standbeeld voor een zonsondergang, met een historisch gebouw op de achtergrond.
    Terrasse de Levis
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een levendig buitencafé met kleurrijke gebouwen, terrasjes en mensen die van de sfeer genieten.
    Petit Champlain (wijk)
    15 min. rijden - 2.9 km
  • Een straat met kleurrijke parasols die overhoeks hangen, gebouwen en mensen die lopen.
    Rue du Cul-de-Sac
    15 min. rijden - 3.3 km
  • Boule-O-Drome Rive-Sud
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Centre de Congrès et d'Expositions de Lévis
    5 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Sainte-Foy station - 25 min. rijden
  • Internationale luchthaven Jean Lesage (YQB) - 32 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    10 min. wandelen
  • La Piazzetta Lévis
    12 min. wandelen
  • Resto Pita Shawarma
    1 min. wandelen
  • Tim Hortons
    17 min. wandelen
  • SHAKER Cuisine & Mixologie Lévis
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec!?

Dit appartement ligt in Desjardins, op 1,5 km van Veerboothaven van Québec-Lévis en op 5 km afstand van Château Frontenac en Québec City Convention Center. Ook Saint Lawrence Rivier en Centre de Congrès et d'Expositions de Lévis liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over In the heart of old Lévis! Close to the ferry that will take you to Old Quebec!

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

10

Netheid

9,4

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place to stay when visiting Quebec, communication was swift and the house was on a great location to the ferry.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Clean good location to the ferry
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

2 nachten verbleven in juni 2026