Banana Hostel ligt in Pushkar. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Jaïn-tempel Ajmer en Buland Darwaza. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Mandir Shri Nimbark Peeth en Durga Bag Garden een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Pushkar
Overweeg een verblijf bij Banana Hostel en geniet van dagelijks een gratis receptie, een terras en een koffiebar/café. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van een tuin en een droogkuis/wasserijservice.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), een 24-uurs receptie en gemeenschappelijke werkruimte
Tuinmeubelen, hulp bij uitstappen/tickets en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Banana Hostel hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.30 uur: INR 300 tot 500 per persoon
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Kookcursussen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Flexwerkplekken
Buiten
Entertainmentzone buiten
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Privébadkamer
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van INR 500 per huisdier, per dag, naast een eenmalige schoonmaaktoeslag van INR 500 en een borgsom van INR 2000 per verblijf
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer INR 300–500 per persoon
Borgsom voor huisdieren: INR 2000 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: INR 500 per huisdier per dag, plus INR 500 eenmalige schoonmaakkosten
Brandhouttoeslag: INR 500 per accommodatie per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van INR 2000 per verblijf en een toeslag van INR 500 per huisdier, per dag. Er wordt tevens een toeslag van INR 500 aangerekend.
Hoeveel kost een verblijf bij Banana Hostel?
Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij Banana Hostel van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 46, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Banana Hostel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Banana Hostel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Banana Hostel?
Dit hostel in Pushkar ligt op 2 km afstand van Pushkar-meer, Old Rangji Temple en Atmeshwar Temple. Ook Mahadeva Temple en Pap Mochani Temple liggen op 2 km afstand.