Geheel appartement

Casa Phil and Mila - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4

Fotogalerie voor Casa Phil and Mila - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4

Een houten trap naar een strand waar mensen zonnebaden en zwemmen.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, een bank, een salontafel en uitzicht op het groen door een schuifdeur.
Een modern resort met witte gebouwen, een zwembad en een golfbaan.
Een golfbaan met meerdere vijvers, een clubhuis en een bergachtig landschap op de achtergrond.
Een moderne keuken met een zwart aanrecht, een messenblok en een eethoek met een tafel en stoelen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamers70 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Phil and Mila - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4

  • Prachtig en comfortabel appartement in Pulpí, Andalusië, Spanje voor 4 personen. Het appartement ligt in een vakantiecomplex met bar en restaurant, op 3 km van het strand Playa la Entrevista.Het appartement heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers. De accommodatie biedt een gemeenschappelijke tuin met gazon, een prachtig uitzicht op de golfbaan, en mooie uitzichten over de baai, de zee, de vallei, de bergen en de tuin. De nabijheid van het strand, sportactiviteiten, bezienswaardigheden en cultuur maakt dit een fijne plek om je vakantie in Spanje door te brengen met familie of vrienden.Buitenruimte van het appartementgemeenschappelijk zwembadgemeenschappelijke tuin met gazon2 terrassenbuitenzitgedeelte en buiteneethoek2 privé overdekte parkeerplaatsen en een gemeenschappelijke parkeerplaatsdakterrasGemeenschappelijke faciliteiten / diensten tegen meerprijspadelbaan

    Interieur van het appartementWoonkamer met airconditioning en televisieBalkon2 slaapkamers en 2 badkamersKabeltelevisie (Smart TV)Wasruimte met wasmachineKeukenKeuken met elektrische kookplaat, elektrische oven, vaatwasser, koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker en sapcentrifugeSlaapkamers en badkamersAirconditioned slaapkamer met eigen badkamerExtra slaapkamerBadkamer met dubbele wastafel, bad, douche, bidet, toilet en föhnBadkamer met enkele wastafel, douche, toilet en föhnPrivévoorzieningen en diensten inbegrepen in de huurprijsInternet (WiFi)Stofzuiger, strijkijzer en strijkplankBeddengoed en handdoekenReceptieserviceLuchtverwarming

    Entertainment en vrijetijdsactiviteiten voor uw vakantie in Pulpí, AndalusiëBar en boulevard (San Juan de los Terreros) (binnen 5 kilometer van het huis)Waterpark (AquaVera) (binnen 10 kilometer van het huis)Bezienswaardigheden en cultuur in Pulpí, AndalusiëMonument (La Geoda) (binnen 1000 meter van de accommodatie)Kerk (Pulpí) (binnen 5 kilometer van de accommodatie)Kasteel (San Juan de los Terreros) (binnen 10 kilometer van de accommodatie)Museum (Águilas) en architectonisch gebouw (Águilas) (binnen 25 kilometer van de accommodatie)SportGolf (Aguilón Golf), wandelen, mountainbiken en fietsen (binnen 1000 meter van het appartement)Duiken en surfen (binnen 5 kilometer van het appartement)Meer informatieDichtstbijzijnde dorp binnen 4 kilometer van het appartementDichtstbijzijnde rivier- of kustlijn binnen 3 kilometerDichtstbijzijnde strand: Playa la Entrevista (binnen 3 kilometer)Dichtstbijzijnde haven: Águilas (binnen 12 kilometer)Dichtstbijzijnde luchthaven: Murcia/Almería (binnen 100 kilometer)Tweede dichtstbijzijnde luchthaven: Alicante (meer dan 100 kilometer)Openbaar vervoer in de buurt: trein op minder dan 4 kilometerRoken is niet toegestaanHuisdieren zijn niet toegestaanHet gebouw waarin de accommodatie zich bevindt heeft een lift.De accommodatie is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen.

    Incheck- en uitchecktijden Inchecken op de dag van aankomst is mogelijk vanaf 16:00 uur. Uitchecken op de dag van vertrek dient te gebeuren vóór 09:30 uur 's ochtends.Bezetting en gebruik van de accommodatie De faciliteiten en uitrusting van de accommodatie zijn afgestemd op het maximaal toegestane aantal personen. Het is niet toegestaan om met meer personen te verblijven dan toegestaan.Verplichte en optionele toeslagenIndien van toepassing, worden extra kosten vermeld op het reserveringsformulier.Het meenemen van een huisdier is alleen toegestaan met uitdrukkelijke toestemming van de verhuurder. Hiervoor geldt een toeslag per huisdier.Het totale te betalen bedrag, vermeld op het boekingsformulier, omvat:Begin- en eindschoonmaakBedlinnen en handdoeken tijdens uw verblijfVerwarming en airconditioning (meestal inbegrepen in de huurprijs; indien niet, worden deze kosten automatisch berekend en vermeld op het reserveringsformulier)Gas en elektriciteit (behalve eventuele extra vermelde energiekosten)Tuin- en zwembadonderhoud, indien van toepassing. Het onderhoudspersoneel heeft toegang tot het terrein en voert geplande werkzaamheden uitServicedesk voor vragen en ondersteuningExtra diensten op aanvraagTelefoon-, fax- en e-mailserviceExtra wissel van bedlinnen en handdoeken: €15,00 per persoonExtra schoonmaakdienst: €17,50 per uur per schoonmaaksterWasservice: prijs op aanvraagStandaarduitrusting van elke vakantiewoningBinnen: Volledig gemeubileerd, koelkast, oven of elektrische grill, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, strijkijzer en -plank, wasmachine, mixer. Buiten: Tuinmeubilair en ligstoelen (niet altijd aanwezig bij appartementen of woningen zonder tuin).Borg en betalingsinformatie In sommige gevallen is een borg vereist. Het bedrag hangt af van het type accommodatie en wordt, indien van toepassing, vermeld op het reserveringsformulier. Betaling bij aankomst op het check-in adres kan contant of met creditcard. Cheques worden niet geaccepteerd.

    Reference: BN1191893
    Pets - not allowed
    Smoking - not allowed

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Golf

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 70 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/AL/12836
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Pulpí. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Arqueológico de Águilas en Centro de Interpretación del Mar. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Castillo de San Juan de las Águilas en Museo Antonio Manuel Campoy. Vera AquaVera Water Park en Centro Cultural Convento de la Victoria zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pulpí
Meer appartementen in Pulpí
Kaart
Pulpí

In de buurt

  • Aguilón Golf
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Pulpí Geode
    7 min. rijden - 4.2 km
  • Golfclub Valle del Este
    36 min. rijden - 46.2 km
  • Vera Playa
    36 min. rijden - 31.9 km
  • Desert Springs Golf Club
    38 min. rijden - 41.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Aguilas - 36 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 86 min. rijden

Restaurants

  • Lucero Playa
    15 min. rijden
  • La Geoda
    15 min. rijden
  • Restaurante La Frontera
    12 min. rijden
  • Betty
    12 min. rijden
  • Rabiosa Snacks
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Casa Phil and Mila - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Casa Phil and Mila - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa Phil and Mila - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Phil and Mila - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Phil and Mila - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4?

Dit appartement in Pulpí ligt op 1,8 km van Aguilón Golf en op 2,7 km van Pulpí Geode. Ook Playa de Terreros en Playa El Cipotón liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk