Shari-La Island Resort ligt aan een privéstrand in Pulau Perhentian Kecil. Wil je graag iets actiefs doen? Ga dan naar Pier van Kuala Besut. Als je liever de prachtige natuur intrekt, verken dan Bukit Kluang-strand en Perhentian-strand. Bekijk onze reisgids voor Pulau Perhentian Kecil
Shari-La Island Resort biedt onder andere een tuin en een restaurant. Met een privéstrand, vervoer van/naar het strand en mogelijkheden om te snorkelen is deze lodge perfect voor je zonvakantie. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Ontbijt (toeslag) en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle 70 kamers zorgen voor volop comfort met airconditioning.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt tegen een toeslag beschikbaar
Een restaurant
Dingen om te doen
Snorkelen
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan een privéstrand
Tuin
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
Je wordt per boot naar de accommodatie gebracht. Contacteer de accommodatie hiervoor minstens 48 uur voor de reis via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot deze accommodatie gaat per boottransfer vanaf Kuala Besut Jetty (toeslag). De beschikbaarheid van de boot wordt niet gegarandeerd in november vanwege extreme weersomstandigheden. Je dient 48 uur voor aankomst contact met de accommodatie op te nemen voor het regelen van vervoer.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: MYR 100.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Shari-La Island Resort Pulau Perhentian Kecil
Shari-La Island Pulau Perhentian Kecil
Shari-La Island
Shari La Island Resort
Shari-La Island Hotel Pulau Perhentian Kecil
Shari La Island Reort
Shari-La Island Resort Lodge
Shari-La Island Resort Pulau Perhentian Kecil
Shari-La Island Resort Lodge Pulau Perhentian Kecil
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Shari-La Island Resort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze lodge zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Shari-La Island Resort inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Shari-La Island Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Shari-La Island Resort?
Deze lodge in Pulau Perhentian Kecil ligt aan het strand, vlak bij Long Beach, Turtle beach en Romantic Beach. Pantai Cendrawasih strand en Bubbles strand liggen op enkele stappen afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Shari-La Island Resort
5,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
5,2
Netheid
8,0
Locatie
5,8
Personeel en service
5,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 45 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 45 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Otto
Reisde met partner
26 jul 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bij aankomst was de kamer niet klaar. Locatie op het eiland is onduidelijk. Alles is oud vervallen en kapot en het stinkt. Stroom valt regelmatig uit maar dat hoort bij het eiland. Badkamer lekte aan alle kanten, één groot waterballet. Kamer wordt tussendoor niet schoongemaakt, geen nieuwe handdoeken, geen nieuw wc papier en de vuilnis word niet opgehaald. Wifi werkt ook niet. Als dit hotel 20-40 euro per nacht kost zou het oké zijn, maar voor 120 euro per nacht is het veel te veel geld voor wat je krijgt.
Otto
6 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Edwin, Nederland
Reisde met familie
10 aug 2019
Positief: Voorzieningen
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Het Shari-La resort ligt op een fantastische locatie. Aan de voorkant dichtbij de pier en duikschool Quiver. Aan de achterkant kan je zwemmen en snorkelen en mooie visjes zien.
Het resort is helaas verouderd. De stijl past niet meer bij deze tijd.
Er wordt wel geïnvesteerd in nieuwbouw en verbouw, maar ze zouden een paar andere punten wel met prioriteit kunnen oppakken. Bijvoorbeeld: de dekens vervangen, de ligstoelen op het romantische strand vervangen, de stoelen en tafels op het terras vervangen.
Het personeel kan een stuk vriendelijker zijn. Het ontbijt was redelijk goed. WiFi was slecht en instabiel. Als je pech hebt, ligt je chalet op een grote afstand.
Er zijn (te) veel poeltjes met stilstaand water. Dat veroorzaakt veel muggen.
Edwin
3 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
gerard, uden
1 nov 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Betaalbaar en netjes
Dit groere dan verwacht resort is een goed alternatief als je niet op het drukke long beach wilt verblijven. Dit ligt op een 10 ,minuten loopje aan de andere kant van het eiland. Helaas is het onderhoud aan de zonne terassen niet optimaal. Dit kan komen doordat wij aan het einde van het seizoen te gast waren. Wel werd wel druk gewerkt aan het opknappen. Personeel is zeer vriendelijk maar spreekt vaak gebrekkig Engels.
Keuken produceerd lekkere gerechten waaronder een heerlijke Tom Yum soep.
gerard
8/10 – Goed
Rebeca
Reisde met partner
4 aug 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lo peor de todo la limpieza y el estado de la habitación standard. Es UN sitio que necesita una lavada de cara urgente. Las sábanas de la habitación estaban rotas y había telarañas en las paredes, por no hablar del baño y el WC. Lo solucionaron a medias al hablar con ellos. Aparte de esto, está muy bien situado, el desayuno buenísimo y el personal muy amable.
Rebeca
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Carol
16 jul 2025
Positief: Voorzieningen
Second time here and really enjoyed our stay again
Carol
2 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Silvia
5 sep 2024
Silvia
1 nacht verbleven in augustus 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Parina
3 sep 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parina
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Nasim
Reisde met familie
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay!
Beautiful Hotel, plenty of different spots to explore.
We had a premium room for 3 of us. Room was spacious and well maintained.
Breakfast was average, buffet style..got bored after 2 days of the same food choices.
We ate out for lunch and dinner.
You have to ask for your room.to be cleaned.
Staff were very friendly at reception, answered queries.
Late check out at 3pm at a cost of extra 100 rn..(£20) otherwise checkout is at 11.30am.
Taxi boats/excursions available right outside tge hotel..snorkeling/diving
We took a private taxi to Rednag Island for a day at the Island for a massage and bath..bliss
Beach at Laguna Beach at Redang Island was out of this world better than Kecil.
Nasim
2 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Anne
Reisde met familie
31 aug 2024
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alt for høj pris i forhold til hvad man får
Hotellet ligger ok på Coral Beach, og der er dejlig udsigt, men der er mangel på vedligeholdelse og rengøring. Ekstremt nusset og beskidt. Alt for høj pris til hvad man får.
Anne
6 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
federico
10 aug 2024
Positief: Personeel en service, comfort kamer
federico
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Aleix
6 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect. We would stay again.
Aleix
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Samantha
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is the perfect place to stay on the island if you don’t want to pay £300 a night or stay in a hostel/cheap chalet.
We were in one of the blocks. Don’t let this put you off! The rooms are beautiful, clean and have everything you need. We booked 3 nights and ended up extending our stay by 3 more…we could have happily stayed even longer.
Coral bay is great, a few bars and places to eat, shops, movie nights and cocktails and wine at Ombak and of course access to dive/snorkel and water taxis. Plus at coral bay you get the most gorgeous sunsets and they have amazing places including a little secluded beach to watch the sun go down.
It’s just a 10 minute walk to Long Beach which is more lively and nicer for sunbathing and swimming.
The pool was amazing and we loved our night swims. We didn’t eat there except one breakfast which had everything you can imagine including noodles, curries and more - if that’s your thing!
If we visit Kecil again we will hold not hesitate to book the Shari-La.
The staff helped us book our return journey and also provided fresh towels etc on request delivering them to our room within minutes.
Some people mentioned bugs - but basically if you leave food out the ants will find it! Apart from that a few cute gekkos who snuck in the bathroom window. But everything was clean, beds were super comfy, aircon was powerful, shower warm and we absolutely loved our stay.
Samantha
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
CARLA
21 jul 2024
Positief: Personeel en service
CARLA
5 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
jose pedro
Reisde met familie
20 aug 2023
Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
En su momento seria un alojamiento lujoso, pero ahora le falta mantenimiento. No limpian durante la estancia. La ubicación muy buena, junto al embarcadero y con acceso directo a dos playas. Las puestas de sol idílicas. El desayuno está bien, con muchos platos orientales.
jose pedro
4 nachten verbleven in augustus 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Mohamad Aidyl
Reisde met familie
27 okt 2021
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Mohamad Aidyl
2 nachten verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Suriana
Reisde met een groep
20 sep 2020
Positief: Personeel en service
Suriana
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
5 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
good stay
overall it was a good stay.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Abdul
Reisde met familie
3 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Abdul
2 nachten verbleven in september 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
31 jan 2020
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel may be better during high season but for this particular stay, it was lacking quite a bit. The room was okay, but looks like it may not have ever had a cleaning. Huge cob webs were in many corners. The headboard was not completely attached to the wall and we had seen behind it. Also had NEVER been cleaned. There was also a hole somewhere in the wall that a gecko kept coming in and out of. We had a gecko in the room about three times. Our room was never serviced. We had to go down to the front desk to ask. They also don’t provide beach towels you must use your room towels. For the price we paid there were much nicer hotels with better service. I also realize that bugs will be an issue at any hotel, but on our first nights stay we had left the room and left our air conditioner and fan on. When we came back to the room we had about 40 little tiny wings on our bed... after we swept them off we saw some of the wingless bugs on the bed and on the floor. Very similar to ants but a little bit bigger. Again, I realize that bugs will be a problem but this was the worst that we saw. As well they advertised warm showers but it was cold water. Again, manageable but not what we thought we were paying for. Wifi was also not available through the entire resort but was advertised. The dive resort next door had wifi and good food for a good price.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2020
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
21 sep 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Horrible j.ai même contacté vos services depuis là bas et m.apretre à faire une réclamation. Rats dans les chambres
Maithé
3 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
o!h, España
Reisde met een groep
31 aug 2019
Era evidente que La habitación-cabaña en la que nos alojamos había estado cerrada durante mucho tiempo. Olía a cerrado, polvo. La arreglaron pero estaba lleno de pólvora y telarañas. Creo que podían haberla arreglado un poquito mejor. Por lo demás, el desayuno era bastante completo y la estancia en general estuvo bien
o!h
4 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 aug 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
giuseppe
24 aug 2019
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Peccato.
La struttura in sé è molto bella. Immersa nel verde e non ad alto impatto ambientale. Però è praticamente assente ogni tipo di manutenzione interna e esterna. L'unica attività effettuata è la raccolta delle foglie. Le camere sono pulite (poco) su richiesta. Poco perché alla fine sono cambiate le lenzuola e basta. Gli specchi sporchi rimangono sporchi, i lavandini sporchi rimangono sporchi, etc.
Sanno che possono vivere di rendita.
Imperdibile la spiaggia al tramonto.