Dit appartement is rookvrij en biedt een bagageopslagruimte, een receptie met beperkte openingstijden en lockers. Gratis parking in de buurt. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een espressoapparaat. De keuken is voorzien van een koelkast, oven en microgolfoven.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en gratis flessenwater. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer heeft een douche met een hydromassagedouche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Elke smart-tv van 40 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 50 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Keuken
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Douchekop met hydromassage
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 40 inch met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Elektrische adapters
Gratis mineraalwater
Kluisjes
Lokale kaarten
Maaltijdbezorging
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100 per accommodatie per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.75 per persoon, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Pula. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Archeologisch Gebied van Nora en Torre del Coltellazzo. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Circolo Golf Is Molas en Pinus Village. Laguna di Nora-aquarium en BluFan Water Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pula
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij IzzHome Lagoon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij IzzHome Lagoon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat IzzHome Lagoon?
Dit appartement in Pula ligt op 3 km afstand van Museo Civico Giovanni Patroni, Is Figus en Spiaggia dei Fichi. Ook Spiaggia di Nora en Chiesa di Sant'Efisio liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over IzzHome Lagoon
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 3 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,8
Netheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Shinjen
Reisde met familie en kleine kinderen
14 apr 2026
Positief: Netheid
Friendly and kind check-in and checkout staff. We encountered some issues with electricity being on and off but was able to fix it quickly.
Spacious beds however one of the rooms had a damp-sort of smell. Easy walk to downtown. It was generally a good stay.
Shinjen
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Francesco
5 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Appartamento completo di tutto (quasi).
Bell'appartamento risistemato di recente con 2 camere da letto e una sala/cucina davvero grande. Completo di tutto: lavatrice, lavastoviglie, stoviglie, zanzariere in tutti gli ambienti. Due problemi riscontrati:
1. Il condizionatore della camera (quella a sinistra entrando) era estremamente rumoroso;
2. Le rete Wifi non funzionante.
Contattata l'agenzia che si occupa della gestione (IzzHome), l'intervento è stato rapido ma senza alcuna soluzione nei giorni del nostro soggiorno (6 notti).
3. Al nostro arrivo diverse zanzare presenti nell'appartamento, nonostante le zanzariere in tutti gli ambienti, evidentemente chi si occupa delle pulizie ha lasciato il portoncino di ingresso spalancato durante l'attività di pulizia.
Francesco
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Francesca
15 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastico appartamento. Vicino al mare e a tutti i servizi. Torneremo sicuramente