Geheel appartement

Holiday flat with washing machine and barbecue

Fotogalerie voor Holiday flat with washing machine and barbecue

Een kleine keuken met donkere kastjes, een koffiezetapparaat en een kom op het aanrecht.
Een knus woongedeelte met een eethoek, een bank en een kledingkast.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, bedlamp, garderobe en een schilderij aan de muur.
Een kuststrand met helder turquoise water, rotsachtig terrein en schaarse begroeiing.
Een eetruimte met een tafel voor vier personen, een bank en een deur naar een andere kamer.

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday flat with washing machine and barbecue

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementenhuis en is functioneel ingericht. Het perceel ligt in een woonwijk, aan de rand van de plaats. Ook vanwege de zonnige ligging is de accommodatie populair. Exclusief gebruik: barbecuefaciliteit.

    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 45 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met centrale verwarming. De ingang is in der 1. Etage

    . De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. keuken 8 m² groot en met afwasmachine, gasfornuis, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. U heeft toegang tot met tuinmeubelen, 1 tafel en 4 stoelen. badkamer 4 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC en wasmachine.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Ligging
    Pula. De verhuurder woont in het huis. De toegang is via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op de straat voor het huis.

    Speciaal
    Airconditioning, centrale verwarming, verwarming. Internettoegang (wifi), strijkijzer en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.

    Huisdier
    niet toegestaan.

    Afstand
    Winkel 300 m, restaurant 300 m, centrum 1500 m. Arts, apotheek elk 1500 m. Pula: discotheek 1500 m, treinstation 2 km en luchthaven 7 km. In de zomer: Adriatische Zee 500 m in Pula (strand 1500 m in Pula met kiezel en rotsen).

    Verdeling
    Vakantiewoning, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 45 m², in totaal 4 bedden.

    Kamer
    De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping

    . Woonkamer met zithoek, tv, airconditioning en eethoek (4 zitplaatsen). 2 slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed en airconditioning. Keuken (8 m²) met gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, elektrische waterkoker en (12 m², overdekt, tuinmeubilair, 1 tafel, 4 stoelen). Badkamer (4 m²) met wasmachine, douche, 1 wastafel en toilet.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Pula. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Fort Bourguignon en Marinebegraafplaats - Mornaricko Groblje. Aquarium van Pula en Jangalooz Avonturenpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pula
Meer appartementen in Pula
Kaart
Pula, Pula (Region)

In de buurt

  • strand bij Veruda
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • strand bij Gortanova draga
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • beach near Marina Bunarina - Pula
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Boog van de Sergii
    6 min. rijden - 3.6 km
  • Fort Bourguignon
    6 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 14 min. rijden
  • Pula (PUY) - 11 min. rijden

Restaurants

  • Kavana Lattiera
    3 min. rijden
  • Caffe Bar Monte Paradiso
    9 min. wandelen
  • FISH - FOOD MORE
    13 min. wandelen
  • Ribarska Koliba
    4 min. rijden
  • Bistro-Pizzeria Marco Polo
    15 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday flat with washing machine and barbecue?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday flat with washing machine and barbecue inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday flat with washing machine and barbecue uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday flat with washing machine and barbecue?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Fort Bourguignon, Boog van de Sergii en Aquarium van Pula. Ook Golden Sun Casino en Poort van Hercules liggen op 3 km afstand.