Ontsnap aan de dagelijkse sleur en doe alsof je thuis bent in dit charmante vakantiehuis met tuin.
Dit uitnodigende vakantiehuis verwelkomt je met een rustige sfeer omgeven door groen en biedt je, dankzij de ligging dicht bij de stad en het strand, de mogelijkheid om het meeste te halen uit je tijd weg met het gezin. Voel je thuis terwijl je je favoriete gerechten bereidt, plan je activiteiten en ontspan op de bank met een spelletjesavond in de avond.
Je schaduwrijke terras is de ideale plek om de dag te beginnen met een vers gezette koffie in de ochtend en om na te denken over je ervaringen met een glas wijn in de avond. Kijk hoe je kinderen spelen in de ruime tuin en serveer lekkernijen van de barbecue.
Maak een kajaktocht door de gloeiende zeegrotten van Verudela, verken het Nationaal Park Brijuni of bezoek het middeleeuwse bergdorp Motovun met zijn pittoreske steegjes. Bewonder de watervallen in het natuurpark Kamenjak, ontspan in verborgen baaien met kristalhelder water en bezoek het Romeinse amfitheater in Pula.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Bedlinnen + handdoek (inclusief)
- Eindschoonmaak (inclusief)
- Airconditioning
Gelijkaardige accommodaties
Lovely home in Pula with private swimming pool, can be inside or outside
Pula
Lovely home in Pula with private swimming pool, can be inside or outside
dit vakantiehuis ligt in Pula. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Adrenalin Park Medulin en Veerbootterminal Pula. Jangalooz Avonturenpark en Aquarium van Pula zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pula
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom gorgeous home in Pula?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom gorgeous home in Pula inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom gorgeous home in Pula uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom gorgeous home in Pula?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Pula ligt en op 5 km afstand van Boog van de Sergii, Golden Sun Casino en Poort van Hercules. Ook Adrenalin Park Medulin en Gemeentelijk Paleis liggen op 5 km afstand.