Gehele woning·Particuliere eigenaar

Villa Le Rossignol - Vacation Home for 10 People ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Fotogalerie voor Villa Le Rossignol - Vacation Home for 10 People ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zwembad
Een ruime woonkamer met een grote bank, een houten salontafel en een plafond met een uniek ontwerp. Achterin is een bar en een trap die naar een ander niveau leidt.
Een terras met tuinmeubilair, een zwembad en een overdekt zitgedeelte.
Dineren
Een bar met krukken, hanglampen en een decoratief plafond.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Le Rossignol - Vacation Home for 10 People ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  • Charmante villa met zwembad in de buurt van Béziers – Ideaal voor een vakantie met het gezin of met vrienden

    Op zoek naar rust, natuur en gezelligheid? Kom dan logeren in onze ruime villa van 187 m², gelegen in Puimisson, een charmant wijndorp op slechts 10 minuten van Béziers en 20 minuten van de stranden aan de Middellandse Zee.

    Een gezellige en uiterst comfortabele omgeving: Het lichte huis is zo ingericht dat er comfortabel plaats is voor maximaal 8 personen: 4 slaapkamers met tweepersoonsbedden, waarvan één met een slaapbank Een grote woonruimte met zithoek, flatscreen-tv, tafelvoetbaltafel en een volledig uitgeruste open keuken 2 moderne doucheruimtes en 2 toiletten 2 gemeubileerde terrassen om buiten te eten Jeu-de-boulesbaan en tafeltennis voor je ontspanningsmomenten Gratis wifi Babyuitrusting beschikbaar (kinderbedje, kinderstoel op aanvraag)

    Wij zorgen voor: Beddengoed (bedden opgemaakt bij aankomst) Handdoeken, badmatten, theedoeken Basis schoonmaakproducten

    De eigenaar woont op het terrein, in een apart huis, om je een persoonlijk welkom te bieden met respect voor je privacy.

    Vrijetijdsactiviteiten en bezienswaardigheden binnen een straal van 30 km:

    Toegang tot het gemeenschappelijke zwembad voor de 2 huizen op het terrein.

    Natuur en sportactiviteiten: Réals Canoë Kayak (15 min) aan de rivier de Orb Wandelen en mountainbiken in de omliggende wijngaarden en het struikgewas Wandelingen langs het Canal du Midi Recreatiecentrum Cessenon-sur-Orb Stranden van Valras, Sérignan en Portiragnes (20-30 min) Klimmen, speleologie of boomklimparcoursen in de omgeving van Caroux

    Cultuur en erfgoed: Béziers: de Allées Paul Riquet, de sluizen van Fonseranes, de kathedraal van Saint-Nazaire Pézenas, de stad van Molière, op 25 minuten afstand Pittoreske dorpjes zoals Saint-Chinian, Murviel-lès-Béziers of Roquebrun, die tot de mooiste dorpjes van de Hérault behoren

    Wijntoerisme en gastronomie: Wijnproeverijen bij nabijgelegen wijnhuizen (Saint-Chinian, Faugères, enz.) Lokale markten en traditionele restaurants

    Huurvoorwaarden: Verplichte schoonmaakkosten: € 80 Extra schoonmaak mogelijk (€ 20/uur indien nodig) Borg van € 300 (wordt terugbetaald na inventarisatie) VAKANTIEVERZEKERINGSCERTIFICAAT VEREIST Gratis annuleren tot 30 dagen voor aankomst Er wordt een huurovereenkomst opgesteld Neem contact met ons op als je vragen hebt of je verblijf wilt boeken. We heten je van harte welkom!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Puimisson vlak bij een waterpark. Bezoek culturele hoogtepunten Musée des Beaux Arts en Salle Zinga Zanga. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Domaine de l'Arjolle en Domaine La Limbardière. Reis je met kinderen? Overweeg dan Hérault Culture - Domaine de Bayssan en Saint-Adrien Garden. Kies voor waterpret zoals kajakken of motorbootvaren of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Puimisson
Meer villa's in Puimisson
Kaart
Puimisson, Hérault

In de buurt

  • Een smalle straat met terracottadakpannen, stenen gebouwen en een groene heuvel in de verte.
    Parc naturel régional du Haut-Languedoc
    15 min. rijden - 15.8 km
  • Een rivier met een brug en een stenen muur.
    Canal du Midi
    18 min. rijden - 15.5 km
  • Béziers Mediterranean Sports Palace
    13 min. rijden - 13.4 km
  • Domaine de l'Arjolle
    14 min. rijden - 12.1 km
  • Kathedraal van Beziers
    17 min. rijden - 13.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Magalas - 8 min. rijden
  • Luchthaven Béziers-Cap d'Agde (BZR), Frankrijk - 29 min. rijden

Restaurants

  • Chateau St Pierre de Serjac
    10 min. rijden
  • McDonald's
    11 min. rijden
  • Château de Lignan
    10 min. rijden
  • Auberge De Pont De Reals
    13 min. rijden
  • Wanagaine
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Le Rossignol - Vacation Home for 10 People ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Villa Le Rossignol - Vacation Home for 10 People ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Le Rossignol - Vacation Home for 10 People ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Le Rossignol - Vacation Home for 10 People ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️?

Deze villa gezinsvriendelijke villa ligt in Puimisson, op 15 km afstand van Béziers Mediterranean Sports Palace, Les Halles de Béziers en Parc naturel régional du Haut-Languedoc. Ook Musée des Beaux Arts en Place de la Révolution liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Le Rossignol - Vacation Home for 10 People ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Maison de vacances très agréable, bien équipée et propre. Une belle terrasse ombragée à toute heure de la journée nous a permis d'être dehors pendant tout notre séjour. La piscine est agréable également. Karine et Jo sont des hôtes très sympas et aux petits soins afin que nous ne manquions de rien. Nous gardons un très bon souvenir de notre séjour.
14 nachten verbleven in juli 2026