Casa La Chola A B and C bevindt zich in Bahía de la Choya, een wijk in in Puerto Peñasco, en ligt naast een golfbaan en aan het strand. Bezoek Competition Hill en The Links Golf Course als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Eilanden en Beschermde Gebieden van de Golf van Californië en Alto Golfo de California Biosfeerreservaat. Bekijk onze reisgids voor Puerto Peñasco
Avenida Calamar, Puerto Penasco, 83560
In de buurt
Playa Bonita
15 min. rijden - 6.8 km
El Malecón
25 min. rijden - 12.9 km
Playa Encanto
58 min. rijden - 44.2 km
Plaza La Madre
21 min. rijden - 11.7 km
Mirador Strand
25 min. rijden - 13.2 km
Restaurants
Tekilabar
17 min. rijden
Rosy's Restaurant
13 min. rijden
Boo Bar
16 min. rijden
JJ's Cantina
19 min. wandelen
Aqui es con Flavio
16 min. rijden
Over deze accommodatie
Casa La Chola A B and C
Hotel in Bahía de la Choya
Bij Casa La Chola A B and C zijn er de volgende voorzieningen: een aangrenzende golfbaan, een casino en 2 strandbars. Geniet van faciliteiten zoals een driving range, een golfclubhuis en een pro-shop bij dit hotel. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals paardrijden en wandelen/fietsen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een golfbuggy ter plaatse en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa La Chola A B and C hebben voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Wasmachines/droogkasten, strijkplanken/strijkijzers en wasmiddelen
Beschikt Casa La Chola A B and C over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa La Chola A B and C?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Casa La Chola A B and C van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 278, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Casa La Chola A B and C?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 50 per huisdier, per verblijf.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa La Chola A B and C inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Casa La Chola A B and C uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa La Chola A B and C?
Dit hotel in Bahía de la Choya ligt aan het strand, naast een golfbaan en vlak bij Eilanden en Beschermde Gebieden van de Golf van Californië en Alto Golfo de California Biosfeerreservaat. Competition Hill ligt op 1,2 km.