hostal refugio nomada ligt in Puerto Montt in de historische wijk. Bezoek Playa de Puntilla Tenglo en Playa de Pelluco als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Parque Aiken del Sur en Natuurmonument Lahuen Ñadi. Casa del Arte Diego Rivera en Galería y Centro Cultural Bosque Nativo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Puerto Montt
Geniet van een gratis à la carte ontbijt, een buurtwinkel en shoppen ter plaatse bij hostal refugio nomada. Ga lekker eten bij de 2 restaurants ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen) en geniet van een wasserij.
Andere voordelen zijn:
Een cadeauwinkel, een bagageopslagruimte en een waterkoeler
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij hostal refugio nomada hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij hostal refugio nomada?
Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij hostal refugio nomada van één nacht voor twee volwassenen op 28 okt. 2026 min. € 45, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij hostal refugio nomada inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij hostal refugio nomada uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat hostal refugio nomada?
Dit hostel ligt in de historische wijk, op 2 km afstand van Angelmo-vismarkt, Playa de Puntilla Tenglo en Costanera. Ook Parque Aiken del Sur en Museo Municipal Juan Pablo II liggen op 3 km afstand.