Particuliere eigenaar
Camping, Glamping and Tour Operator Zompopas Trail Costa Rica.
Camping in Puerto Jiménez
Fotogalerie voor Camping, Glamping and Tour Operator Zompopas Trail Costa Rica.





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 53
inclusief belastingen en toeslagen
24 nov - 25 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Camping, Glamping and Tour Operator Zompopas Trail Costa Rica.
Camping in Puerto Jiménez
Deze rookvrije camping beschikt naast een wasserij over een tuin. Deze accommodatie biedt 2 badkamers en een wasmachine, naast gratis wifi en een eetruimte. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Alle kamers hebben een eetruimte met eettafels. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke badkamer is voorzien van een douche. Op beperkte dagen wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is verschoning van het bed beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Atcu cabins.
Atcu cabins.
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
De prijs is € 41
inclusief belastingen en toeslagen
24 nov - 25 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
Seniorengemeenschap.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
Provincia de Puntarenas, Provincia de Puntarenas








