Hostal Sir Francis Drake in Puerto Ayora bevindt zich bij een winkelcentrum. Verken de plaatselijke natuur bij Nationaal park Galápagos en Playa Bahía Tortuga. Bekijk onze reisgids voor Puerto Ayora
Av. Baltra y Charles Binford, Puerto Ayora, Galapagos, 200102
In de buurt
Bahía de la Academia
3 min. wandelen - 0.3 km
Las Ninfas Lagune
3 min. wandelen - 0.3 km
Malecón
3 min. wandelen - 0.3 km
Gus Angermeyer Veerbootterminal
3 min. wandelen - 0.3 km
Visserspieren
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Isla Baltra (GPS-Seymour) - 79 min. rijden
Restaurants
Santa Cruz Brewery
4 min. wandelen
Isla Grill
5 min. wandelen
Gelato Bar
1 min. wandelen
Limón Café Bar
5 min. wandelen
Golden Prague Galapagos
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hostal Sir Francis Drake
Hostal vlak bij Playa Bahía Tortuga
Hostal Sir Francis Drake biedt onder andere een tuin en een snackbar/deli. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hostal Sir Francis Drake zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 38 inch met kabelzenders
Plafondventilators, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de baai
In een nationaal park
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 38 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Mobiele toegangssleutel
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (15%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 10 jaar worden niet tot de healthclub toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hostal Sir Francis Drake?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hostal Sir Francis Drake?
Vandaag, 10 jul. 2026, kost een verblijf bij Hostal Sir Francis Drake van één nacht voor twee volwassenen op 11 jul. 2026 min. € 55, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hostal zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hostal Sir Francis Drake inchecken?
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hostal Sir Francis Drake uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Biedt Hostal Sir Francis Drake een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hostal Sir Francis Drake?
Dit hostal ligt in het centrum van Puerto Ayora, vlak bij Nationaal park Galápagos en Bahía de la Academia. Ook Gus Angermeyer Veerbootterminal en Las Grietas liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hostal Sir Francis Drake
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
8,4
Locatie
7,2
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 76 beoordelingen
10 - Uitstekend
21
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 76 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 22 van 76 beoordelingen
6 - Redelijk
22
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 76 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 76 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Dr Farkas
10 mei 2026
Positief: Netheid
its only 150 m. from the harbor,at the best place, for a few days stay it is the best option, but for a longer stay i wont recommend
Dr Farkas
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
26 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Everything was perfect.
Great location!
John
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Paulo
16 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
A localização é excepcional, pois fica no melhor lugar que poderia estar, perto de restaurantes, lojas e do Pier Central.
O banheiro não era bom, apesar de espaçoso.
A descarga da privada travava e o chuveiro era fraco, ficava indo constantemente do frio para o quente.
O atendimento é ótimo!
Paulo
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Simonin
19 nov 2025
PAs de télévision et wifi quasi mort chambre correcte
Simonin
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Simone
1 jan 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Simone
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Danny
16 dec 2023
Negatief: Netheid, personeel en service
I booked the place online with the option to pay at the check-in, but they did not have the option for credit or debit card, so I had to pay by cash which was not in my budget
Danny
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Natascha
22 apr 2024
Negatief: Personeel en service
Zwischenstop
Empfang war sehr unfreundlich. Hatte keine Ahnung von einer Reservation. Erhielt dann aber ein Zimmer. War nur für 1 Nacht dort aufgrund von Zwischenstop zwischen den Inseln. Macht einen heruntergekommenen Eindruck. Lage ist gut, zu Fuss nur ca. 3 Minuten vom Hafen und viele Restaurants und Geschäfte in der Umgebung.
Natascha
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
12 jan 2017
Positief: Netheid
Convenient and clean hotel
It was a good experience overall. The hotel is only a couple of blocks from the central square and harbour in Puerto Ayora. It was hot and humid on the island, so we appreciated the air conditioning. There was lots of hot water for showers. Our only problem was drying out swimming clothes, because we were in the water almost every day. We wrung them out and hung them up, but they made the whole room damp.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mike
17 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is located right next to “restaurant row” which is a street with many dining options and geared mostly toward the tourists. The hotel A/C and Wi-Fi worked well, and I had a comfortable night here. There is a motion sensor hall light that shines into the room through the top windows and some noise as they walk by. It gets quiet after 10:00 so not too much of an inconvenience. Staff helped me with bus arrangements. There is an upstairs lounge area that overlooks the street and would be a nice spot to visit with friends.
Mike
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Tore
26 jun 2025
Central and cheap
Location was great, reception only manned daytime. Room with shower ok, had to change room due to very small ants. Air Condition worked well, price VERY low.
Tore
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
23 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Todo estuvo muy bien.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elfie
22 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ubicación conveniente
Estuvo todo bien. La ubicación es excelente. Cerca del muelle y la calle de comidas.
Elfie
2 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis
28 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy lindo hotel la señora de recepción un amor con nosotros muy amble
Luis
4 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Ruth
12 aug 2022
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is old, mouldy and run down. I’m sure it was lovely in its prime but now things are broken, mildewy and shabby. Mould on the bathroom ceiling, broken soap dispensers, broken mosquito blinds, windows that don’t close properly and lack of information in the room. (i.e. you have to go back to reception to ask for a hairdryer and the wifi code). The table in the room was rusty and no spare pillows available. We wouldn’t recommend staying here.
Ruth
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Simona
15 jun 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Grauenhaft & unhygienisch!
Einfach nur grauenhaft & unfreundlich!
⛔️ Beim Check-In wollte mir die Dame nicht das von mir im Voraus vollständig bezahlte Zimmer geben. Stattdessen wurde mir erst Mal das kleinste Zimmer gegeben, weil ich ja ohnehin alleine sei. Allerdings hatte ich für ein viel grösseres Zimmer bezahlt. Nach langem Hin- und Her, bekam ich dann zwar immer noch nicht das gebuchte/bezahlte Zimmer, dennoch passte es für mich von der Grösse her. Ich akzeptierte.
⛔️ Um 6 Uhr morgens fingen versch. Leute im selben Haus/Komplex mit der sehr lauten Handwerksarbeit an! Schlafen konnte man nicht!
⛔️ Jeden Tag musste ich nach erfolgter Zimmerreinigung nach Toilettenpapier & einem Handtuch bitten.
⛔️ Alles sehr alt, schmutzig, unhygienisch, völlig verstaubt, verdreckt & einfach nur schmuddelig.
⛔️ Laut Beschreibung sollte das Hostal ein Restaurant haben & Frühstück gegen Aufpreis anbieten. Dem war leider nicht so. Die Beschreibung ist völlig veraltet.
👍Das einzig Gute am Sir Francis Drake ist die Lage.
Simona
7 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bruce6
5 feb 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place. Third floor has sea breeze and nice little balcony/patio.
It is about a block from ocean and right around the corner from a great little row of restaurants.
Honey, who runs the place seems to know about everything going on and is a great font of information. We enjoyed our stay.
Bruce6
4 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Klaus
9 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war immer sauber, die Rezeption freundlich und eigentlich durchgehend besetzt. Bei Problemen war sofort Hilfe da.
Klaus
7 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Olchik
2 mrt 2020
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Check in went smooth, however the receptionist didn't provide me with the wifi upon check in. she told me to come see her after. but after she was nowhere to be found. One of the other guests shared the wifi password with me. The wifi was very poor in the room, lobby was great. The lighting in the hallway is was at was very poorly lit. also going down the staircase, sometimes the automated lights wouldn't go on and i would have to walk semi-dark downstairs.
Olchik
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
20 feb 2020
Positief: Voorzieningen
Ok for the price. Only room in Galapagos that had a tv (not that we used it). Good working a/c, comfy beds, quiet, filtered water available. Bathroom was pretty smelly, not really well cleaned. Very close to pier, right in downtown.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sue
21 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very, very friendly . Excellent location....
Sue
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Um
30 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Short walk to the port and close to many restaurants and cafes! The owner is most helpful. It was a good base from which to explore the neighbouring islands!!
Um
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rhonda
4 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff is very friendly. Room was clean. AC was good. WIFI non existent in rooms- should be working for the price.
Rhonda
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
MargaritSanchez
21 mrt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My room had a lot of ants all around the room everywhere it was bad and the front desk said that they will send the fumigador and i said no that i want another room.
MargaritSanchez
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Selina
20 mrt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Rude and unhelpful place. Really noisy. But, it was a place to get my head down
Selina
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 feb 2019
Positief: Netheid, voorzieningen
Rezeption wirkt zeitweise ein wenig überfordert,
aber Anfragen werden freundlich und zuvorkommend bearbeitet.
Es ist sauber und man wird in Ruhe gelassen, falls man das will.