Geheel appartement

Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi

Een houten interieur met een zwarte leren bank, een witte rieten fauteuil en uitzicht op bergen door grote ramen.
Een kamer met een bed, een raam met gordijnen, een houten plafond en een deur.
Een klassiek chalet met balkon, gelegen tegen een bergachtige achtergrond.
Een houten interieur met een hal, een wit kastje en een rek met haken.
Een eetgedeelte met een houten tafel en stoelen, grote ramen met uitzicht en een plafond met zichtbare balken.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 1.465
inclusief belastingen en toeslagen
28 nov - 29 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi

  • Casa del Noce in Fiera in de Primiero vallei, Trentino, aan de voet van de Pale di San Martino, koninginnen van de Unesco Dolomieten in het Paneveggio Park.

    Het Casa del Noce - geschikt voor maximaal 9/10 personen (7 bedden / 3 slaapbanken) + 1 wieg - heeft vier kamers en twee badkamers op 180 m2 op de derde verdieping van een historisch gebouw zonder lift. Het heeft twee terrassen, een veranda, een royale woonkamer en een kleine tuin / solarium, evenals een ruimte onder de walnotenboom waaraan het zijn naam ontleent, uitgerust met buitentafel en banken. U heeft een Weber houtskoolbarbecue tot uw beschikking, exclusieve onoverdekte parkeerplaats voor twee auto's op de lijn, en een eigen berging voor ski's/fietsen/duwstoelen.

    APPARATUUR INBEGREPEN

    La Casa del Noce is uitgerust met een wasmachine, vaatwasser, normale oven en magnetron, waterkoker, servies, tafelkleed, beddengoed en handdoeken, en de kosten zijn inclusief elektriciteit, verwarming en huishoudelijk waterverbruik.

    OPTIES / SUGGESTIES

    Tegen een prijs die is gereserveerd voor onze gasten - kunnen we een dagje ontspanning boeken in de SPA WELLNESS Gocce di Rugiada op slechts een paar minuten van Casa del Noce.

    U bevindt zich in het historische voetgangerscentrum van het oude dorp, met meer dan zeventig commerciële activiteiten, waaronder supermarkten, restaurants, bars, ambachtelijke en sportartikelen winkels, banketbakkerijen...

    BELEEFDHEIDSREGELS

    Onze Casa del Noce is gezellig, bio-ecologisch en historisch.

    We vragen je om ZONDER SCHOENEN naar binnen te gaan.

    Vergeet niet om je zelfgemaakte pantoffels mee te nemen om je thuis te voelen of... tegen een prijs die gereserveerd is voor onze gasten, reserveer de BABBUs van Valentina en Laura, lokale handwerksters die pantoffels breien met natuurlijke antislip latex.

    Je vindt deze originele pantoffels op de deur van het huis bij aankomst!

    NB de interne parkeerplaats en de borg zijn beschikbaar vanaf 12.00 uur op de dag van aankomst.

    CIPAT (Provinciale Identificatiecode Toeristische Accommodaties)

    N° 022245-AT-651878

    - Huisdieren toegestaan betaling 80,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Primiero San Martino di Castrozza. Kabelbaan van Tognola en Cabinovia Colverde zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Valle del Mis en Centro Culturale di Santa Giustina bezoeken. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, rotsklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Fiera di Primiero
Meer appartementen in Fiera di Primiero
Kaart
Fiera di Primiero

In de buurt

  • Een bergketen met een vallei, beboste hellingen en een heldere lucht.
    Primiero Valley
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergachtig landschap met een opvallende rotsachtige piek, dichte beboste hellingen en een klein vakantiehuis.
    Dolomieten
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een rustig meer dat besneeuwde bergtoppen weerspiegelt, omringd door dichte altijdgroene bomen.
    Dolomiti Bellunesi Nationaal Park
    13 min. rijden - 14.0 km
  • Parco Clarofonte
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Kerk van Transacqua
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Primolano - 35 min. rijden

Restaurants

  • Burgher Bistro 2.0
    1 min. wandelen
  • Bar Weiss
    3 min. wandelen
  • Ristorante Pizzeria Sass Maor
    13 min. rijden
  • Bar Genzianella
    2 min. wandelen
  • Antica Rosa
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi?

Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 28 nov. 2026 min. € 1.465, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'La Casa Del Noce' with Mountain View, Private Garden and Wi-Fi?

Dit appartement in Primiero San Martino di Castrozza ligt vlak bij Primiero Valley en Dolomieten. Ook Parco Clarofonte en Kerk van Transacqua liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk