deze bed & breakfast ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Priego de Córdoba. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parque Natural de las Sierras Subbéticas en Tiñosa Piek. Daarnaast kun je ook La Trufa Mycologisch Tuin en Huis van Niceto Alcala bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Interpretatiecentrum Olijfolietrein en Museo Aguilar y Eslava zijn ook een bezoek waard. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten. Bekijk onze reisgids voor Priego de Córdoba
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CR/CO/000457
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Studios in Hacienda el Tarajal very romantic, 7 minutes from Priego de Cordoba over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Studios in Hacienda el Tarajal very romantic, 7 minutes from Priego de Cordoba?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Studios in Hacienda el Tarajal very romantic, 7 minutes from Priego de Cordoba inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Studios in Hacienda el Tarajal very romantic, 7 minutes from Priego de Cordoba uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Studios in Hacienda el Tarajal very romantic, 7 minutes from Priego de Cordoba?
Deze bed & breakfast ligt aan een rivier, vlak bij Truffeltuin en La Trufa Mycologisch Tuin. Dolmen de Dehesa de la Lastra ligt op 3,5 km.