
Vakantie en citytrip naar Pressegger See
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Pressegger See
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Frühstückspension Haus Golker
De prijs was € 569, de prijs is nu € 500 per persoon
€ 500
per persoon
25 dec - 30 dec
22 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Klagenfurt (KLU)
6,2/10 (57 beoordelingen)
Wij zijn hier een midweek geweest in augustus 2026. We kunnen niets anders zeggen dan dat de familie Golker een prima verblijfplaats was in deze week. Elke ochtend stond er een heerlijk ontbijt klaar. Voor ons verblijf ontvingen we de MIC kaart waarmee je oa. gratis toegang hebt tot de ligweides aan het meer. De gastheer en gastvrouw waren zeer vriendelijk en behulpzaam. Het pension heeft voldoende parkeer gelegenheid op het eigen terrein. Kortom: een prima plek om 1 of meerdere dagen te verblijven.
Beoordeeld op 1 sep 2026
Tophotels in Pressegger See

Holiday Home Isabelle Presseggersee
Presseggersee
De prijs is € 375 per nacht van 3 nov tot 4 nov
€ 375
3 nov - 4 nov
inclusief belastingen en toeslagen

Holiday Apartment Isabelle Presseggersee
Presseggersee
De prijs is € 356 per nacht van 10 nov tot 11 nov
€ 356
10 nov - 11 nov
inclusief belastingen en toeslagen

Il Cervo
Via Priesnig 72 Tarvisio UD
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 168 per nacht van 3 nov tot 4 nov
€ 168
3 nov - 4 nov
inclusief belastingen en toeslagen
7,8/10 Goed! (46 beoordelingen)
"Bella struttura in ottima posizione con ampio parcheggio. Camere ampie e ben arredate. Buona ristorazione Per accedere alla Spa c'è un supplemento, ma comprende accappatoio, asciugamano e ciabatte."
Beoordeeld op 23 sep 2026
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
