Spacious 2BR with balcony in Prague - Comfort & Style
We hebben nagedacht over het comfort van uw verblijf. Tulipa City, waar de flat (87m2) zich bevindt, ligt op minder dan 2 minuten lopen van het metrostation Kolbenova en op 10 minuten van Kolbenova naar het stadscentrum. Een tram vanuit Kolbenova rijdt 24/7 naar het stadscentrum. De flat heeft een tuin en een kinderpark. Vysocany is slechts 2-5 minuten met metro of tram waar alle banken, restaurants, supermarkt en een winkelcentrum beschikbaar zijn. Het gehele appartement is volledig uitgerust voor uw verblijf. Het is een perfecte plek voor familie en vrienden om hun vakantie / vakanties door te brengen in Praag.
Tulipa City is een van de beste plekken om te wonen in Praag. Ten eerste vanwege het direct beschikbare vervoer naar alle delen van Praag en vanwege het feit dat het een nieuwe woonlocatie is voor moderne appartementen. De woning is 87 m2 appartement met 2 slaapkamers, 1 ruime woonkamer met keuken, een eigen toilet en een eigen badkamer. De woonkamer en een van de slaapkamers hebben een balkon.
De flat is nieuw gebouwd. Het heeft een zeer rustige buurt en gezinsgericht. De accommodatie ligt op 1,5 km van de O2-arena en op ongeveer 8 km van het oude stadsplein, Vaclavske Namesti, het Nationaal Museum, het gemeentehuis, de dierentuin van Praag en de astronomische klok van Praag.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Praag 9, een wijk in Praag. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Astronomisch Uurwerk van Praag en Karelsbrug. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij O2 Arena. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij PVA Letnany Exhibition Center of Česky Lawn Tennis Klub Praha. Bekijk onze reisgids voor Praag
Zijn huisdieren welkom bij Spacious 2BR with balcony in Prague - Comfort & Style?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Spacious 2BR with balcony in Prague - Comfort & Style inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Spacious 2BR with balcony in Prague - Comfort & Style uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Spacious 2BR with balcony in Prague - Comfort & Style?
Dit appartement ligt in Praag 9, op 2,2 km van O2 Arena en op 3,4 km van PVA Letnany Exhibition Center. Ook Oude Stadsplein en Astronomisch Uurwerk van Praag liggen op 10 km afstand. Metrostation Kolbenova ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Poštovská Stop is het 9 minuten wandelen.