10/10 – Voortreffelijk
Kelton
























In dit aparthotel in Praag is wifi gratis. Elke smart-tv van 140 cm heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen. Een microgolfoven, een strijkplank/strijkijzer en vervanging van de handdoeken zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.










Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 08.00 uur
Uitchecken voor 11.00 uur
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
Tussen 22.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Receptie met beperkte openingstijden
Voor huisdieren betaal je een toeslag van CZK 280 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 3 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CZK 1000.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CZK 250.0 per nacht.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van CZK 280 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Malostranska Residence van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 106, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van CZK 990 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en 08.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van CZK 780 per voertuig.
Dit aparthotel ligt in Stadscentrum van Praag, vlak bij Toren van de brug naar Malá Strana en Stadsplein van Malá Strana. Ook Karelsbrug en Nationale Bibliotheek Clementinum - Praag liggen op 15 minuten wandelen. Overstaphalte Malostranské Náměstí ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Hellichova is het 4 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
