
Familiehotels in Porvoo
- Verander van gedachtenBoek hotels met gratis annulering
- Wees kieskeurigZoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Controleer de beschikbaarheid van Familiehotels in Porvoo
Vandaag
1 sep - 2 sepMorgen
2 sep - 3 sepDit weekend
4 sep - 6 sepVolgend weekend
11 sep - 13 sepOnze beste keuzes voor gezinsvriendelijke hotels in Porvoo
€ 165
inclusief belastingen en toeslagen
3 sep - 4 sep
€ 1.100
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep
€ 150
inclusief belastingen en toeslagen
26 sep - 27 sep
€ 76
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep




5. Comfort Hotel Xpress Helsinki Airport Terminal
Comfort Hotel Xpress Helsinki Airport TerminalAviapolis
€ 124
inclusief belastingen en toeslagen
18 sep - 19 sep
€ 130
inclusief belastingen en toeslagen
19 sep - 20 sep
€ 68
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep
€ 68
inclusief belastingen en toeslagen
2 okt - 3 okt
Alle accommodaties bekijken
De beste hotelbeoordelingen voor Porvoo
Scandic Simonkenttä
8/10 Goed
"Gunstige ligging vlakbij het Centraal Station en het centrum. Tramhalte voor de deur. Bij inchecken nogmaals alle namen opgeven, dat leek me onnodig. Schone kamer, maar jammer van de kalkaanslag bij de douchekop. Fontijn bij het toilet werkte niet. De draaibare douchewand Is echt super onhandig."
Radisson Blu Plaza Hotel, Helsinki
8/10 Goed
"Our stay was very good. Location is perfect, few steps from Central Train station and close to other public transportation Front desk staff was super helpful Our room was good but worn out at places and would be good of it is nicely maintained."
Scandic Helsinki Station
10/10 Voortreffelijk
"Uniek gelegen. Alles goed bereikbaar. Ontvangst bij inchecken kan vriendelijker."
Scandic Grand Marina
8/10 Goed
"Het is een mooi hotel, de kamer was schoon. Het is op loopafstand van het centrum en ook van de tramhalte. Het personeel is heel vriendelijk."
Scandic Veromies
8/10 Goed
"Het was okay, kamer was klein, bed comfortabel. Klimaatregeling was een beetje beperkt, kamer was best warm en ik kon de temperatuur niet onder 20 graden zetten. Het was allemaal een beetje aftands.Schoon, maar oubollig en sleets. Wel heel fijn dat er niet ver van het hotel een groot winkelcentrum zit met veel restaurants. Ook fijn dat er een gratis busdienst naar het vliegveld is (bijna de hele dag, om de 20 minuten, rit naar het vliegveld is ong 10 min)"



































