One Shot Palácio Cedofeita

Kies datums om prijzen te bekijken

Luxe
5.0-sterrenaccommodatie
9,4

Uitzonderlijk

Hotel met een luxe stijl niet ver van Historisch centrum van Porto

One Shot Palácio Cedofeita ligt in de buurt van Bolhão-markt en Kathedraal van Porto en biedt een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Naast een bar en een fitnesscentrum, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen).

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 190
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Deluxe kamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(17 beoordelingen)
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Superior kamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(35 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Premium kamer

9,2 van 10
Fantastisch
(11 beoordelingen)
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Executive kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

One Shot Palácio Cedofeita bevindt zich in Cedofeita, een wijk in Porto, en ligt vlak bij een metrostation. Historisch centrum van Porto en Kathedraal van Porto zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Strand van Matosinhos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tuinen Crystal Palace of Rosa Mota Paviljoen. Bekijk onze reisgids voor Porto
Kaart
407 Rua de Cedofeita, Porto, 4050-181

In de buurt

  • Een dichtbebouwd stadsgezicht op een heuvel, met historische gebouwen en een opvallende kerk.
    Historisch centrum van Porto
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een historisch gebouw met een klokkentoren, omringd door bomen en een plein met mensen.
    Stadhuis van Porto
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een bruisend stadsplein met historische gebouwen, een standbeeld en dubbeldekkerbussen.
    Praça dos Aliados
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een sfeervol bibliotheekinterieur met ingewikkeld houtwerk en een centrale trap.
    Livraria Lello
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een modern architectonisch gebouw met een uniek geometrisch ontwerp, omgeven door een openbaar plein met bomen en mensen.
    Casa da Musica
    18 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Lapa - 6 min. wandelen
  • Station São Bento - 16 min. wandelen
  • Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 27 min. rijden

Restaurants

  • L’égoïste Bar And Restaurant
    11 min. wandelen
  • Zenith - Brunch & Cocktails
    9 min. wandelen
  • Nicolau Porto
    9 min. wandelen
  • O Caçula
    7 min. wandelen
  • Honest Greens - José Falcão
    9 min. wandelen

Over deze accommodatie

One Shot Palácio Cedofeita

  • Hotel met een luxe stijl niet ver van Historisch centrum van Porto
  • One Shot Palácio Cedofeita ligt in de buurt van Bolhão-markt en Kathedraal van Porto en biedt een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Naast een bar en een fitnesscentrum, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen).
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een 24-uurs receptie
    • Een bagageopslagruimte, een kruier/portier en tuinmeubelen
    • Meertalig personeel, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 72 kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Smart-tv's met digitale zenders
    • (kleer)kasten, waterkokers en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 18 per dag)
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 20 per persoon
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad
  • Sportschool

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Turndownservice

Buiten

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Dun tapijt in gemeenschappelijke ruimtes
  • Geen lift
  • Geplaveide vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Hardhouten vloer in de kamer
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Vloer met kiezels in gemeenschappelijke ruimtes

Meer

  • 4 gebouwen
  • 6 etages
  • Gebouwd in 2023
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv met digitale zenders

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Elektrische adapters
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Telefoon
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 20 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 18 per dag (op 20 meter afstand)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 11347
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Beschikt One Shot Palácio Cedofeita over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij One Shot Palácio Cedofeita ?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij One Shot Palácio Cedofeita van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 190, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij One Shot Palácio Cedofeita ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij One Shot Palácio Cedofeita inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij One Shot Palácio Cedofeita uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt One Shot Palácio Cedofeita een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 35 per voertuig.

Waar staat One Shot Palácio Cedofeita ?

Dit luxe hotel ligt in Cedofeita, op 10 minuten wandelen van Rua de Miguel Bombarda en Historisch centrum van Porto. Ook Bolhão-markt en Kathedraal van Porto liggen op 2 km afstand. Metrostation Lapa ligt op 6 minuten wandelen en naar Metrostation Carolina Michaelis is het 9 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.