Moov Hotel Porto Centro

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 75
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer, 1 queensize bed

8,8 van 10
Voortreffelijk
(139 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard Twin kamer, 2 eenpersoonsbedden

8,6 van 10
Voortreffelijk
(38 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Superior tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden

City Twin kamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Moov Hotel Porto Centro bevindt zich in Centro / Baixa, een wijk in Porto, en ligt vlak bij een metrostation. Historisch centrum van Porto en Kathedraal van Porto zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Bolhão-markt. Palacio das Artes en Tuinen Crystal Palace zijn ook een bezoek waard. De ligging van dit hotel is populair voor de bezienswaardigheden. Bekijk onze reisgids voor Porto
Kaart
Praca da Batalha 32-34, Porto, 4000-101

In de buurt

  • Een dichtbebouwd stadsgezicht op een heuvel, met historische gebouwen en een opvallende kerk.
    Historisch centrum van Porto
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bruisend stadsplein met historische gebouwen, een standbeeld en dubbeldekkerbussen.
    Praça dos Aliados
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een overdekte markt met meerdere verdiepingen en een centrale doorgang.
    Bolhão-markt
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historisch kerkgebouw met een hoge klokkentoren en een wentelende zuil.
    Kathedraal van Porto
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Praça da Batalha
    1 min. wandelen - 0.0 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Batalha - 1 min. wandelen
  • Station São Bento - 6 min. wandelen
  • Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Majestic Café
    3 min. wandelen
  • Gazela
    2 min. wandelen
  • Brasão Cervejaria Coliseu
    3 min. wandelen
  • Tokyo Sushi
    3 min. wandelen
  • Café Lobito
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Moov Hotel Porto Centro

  • Hotel vlak bij Historisch centrum van Porto
  • Niet ver van Bolhão-markt en Kathedraal van Porto ligt Moov Hotel Porto Centro, waar je geniet van een tuin, een bibliotheek en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en geldautomaat/bankservice
    • Een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
    • Een automaat, een kluis bij de receptie en een lift
    • Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor de centrale ligging en het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 125 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes, bovenop extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met regendouches en haardrogers
    • Televisies met kabelzenders
    • Verwarming, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Prijzen en affiliaties

  • Accommodatie met ecologisch certificaat
  • Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregelingen: Biosphere en Green Key. Meer informatie over de eisen van deze certificeringen vind je op hun websites.

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Moov Hotel Porto Centro?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Moov Hotel Porto Centro?

Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Moov Hotel Porto Centro van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 75, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 10 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Moov Hotel Porto Centro inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Moov Hotel Porto Centro uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Moov Hotel Porto Centro?

Dit hotel ligt in Centro / Baixa, vlak bij Praça da Batalha en Historisch centrum van Porto. Ook Bolhão-markt en Kathedraal van Porto liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Batalha ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Marcolino Santa Catarina is het 2 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Moov Hotel Porto Centro

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

8,4

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 634 van 1003 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 278 van 1003 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 65 van 1003 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 1003 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 1003 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great 4 night stay. Comfortable rooms, nice breakfast and friendly staff.
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel location allow you tu visit the the historic center by foot although there other options. Very easy to get around, many places to eat and shops
3 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent emplacement, très propre et personnel serviable. Bon petit-déjeuner!
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very helpful and the location was central so we had ease of travel and close to transportation.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was great for a one night stay
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great central location, clean, friendly staff.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, clean, small rooms, but enough space for a few nights.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
You cannot beat the location. At this price, amenities are at minimum but still fully worth it. Steps aways to visit many of the major attractions. Recommend 100%.
3 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Hotel at a very convenient location! I will definitely book here again.
8 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room. Excellent staff
4 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everyone was great and went above and beyond.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was in a great location. Kind and friendly staff and the rooms were clean and comfortable. Could use more comfortable pillows though.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Localização, café da manhã e staff excelentes. ,
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was in a great location to access the center of the city
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I highly recommend this hotel. Great location, friendly staff, excellent breakfast at a good price.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location with an artisanal market nearby and lots of shops. The staff was nice and available 24/7.
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was within walking distance to most everything g in the historic center. It was very clean
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, helpful staff, very clean and comfortable.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was friendly & the hotel was clean. Great location! The room and amenities were basic and minimalist. Reminded us of a college dorm room! We stayed for one night on a 24 hour layover so it suited our needs. I wouldn’t want to stay here for several nights. The TV was very small and difficult to watch. The bathroom was small but the shower was strong!
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
綺麗でよかった
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel clean and loved how it was very close to everything
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien situé très propre p
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Accommodating staff, good location, clean room.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is perfectly located in the heart of Porto.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le personnel et les chambres étaient bie
4 nachten verbleven in juni 2026