Maria da Sé Historic House bevindt zich in Centro / Baixa, een wijk in in Porto, en ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het vlonderpad. Plein Ribeira en Kathedraal van Porto zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Livraria Lello. Ook Kerk van Sao Francisco en Palácio da Bolsa zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Porto
Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 38 min. rijden
Restaurants
Castro - Atelier de Pastéis de Nata
2 min. wandelen
Floresta Café by Hungry Biker
2 min. wandelen
Starbucks
1 min. wandelen
Cantinho do Avillez
1 min. wandelen
Jeronymo
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Maria da Sé Historic House
Pension vlak bij Kathedraal van Porto
Maria da Sé Historic House bevindt zich dicht bij Mostiero de São Bento da Vitória en Plein Ribeira en biedt dagelijks een gratis receptie, een terras en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en conciërgeservice
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Maria da Sé Historic House hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 13 per dag)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 12,50 per persoon
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
3 etages
Barokarchitectuur
Gebouwd in 1814
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Vliegenramen
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 19.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 18 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 18 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 12.50 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 13 per dag (op 400 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 18.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 64308/AL
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen t/m 18 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Maria da Sé Historic House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Maria da Sé Historic House?
Vandaag, 30 mei 2026, kost een verblijf bij Maria da Sé Historic House van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 156, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Maria da Sé Historic House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Maria da Sé Historic House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Maria da Sé Historic House een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat Maria da Sé Historic House?
Dit pension ligt in Centro / Baixa, op 5 minuten wandelen van Kathedraal van Porto, Plein Ribeira en Dom Luis I-brug. Ook Palácio da Bolsa en Mostiero de São Bento da Vitória liggen op 10 minuten wandelen. Station São Bento ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Pr. da Liberdade is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Maria da Sé Historic House
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Locatie
9,8
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 110 van 135 beoordelingen
10 - Uitstekend
110
Gastenscore: 8 - Goed. 22 van 135 beoordelingen
8 - Goed
22
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 135 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 135 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 135 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
thomas
25 sep 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place was wonderful
thomas
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julio
27 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
very friendly staff,very good location
Julio
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marcel
5 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property
Marcel
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
27 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is one of the best hotel experience I have. Very stylish design of hotel, clean and comfortable room, friendly staff who is willing to share with you anything about the city. Great breakfast too!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
scott
5 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hosts are incredibly nice, friendly and helpful. The breakfast is excellent. The location is perfect for walking around Porto and Gaia.
scott
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laura
24 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolle Lage in der Altstadt, alles gut zu Fuß zu erreichen, ruhig und sauber, toller Blick über die Dächer von Porto, super liebe und freundliche Gastgeber, herzlicher Empfang mit Natas und vielen tollen Ausflugstipps
Laura
5 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susan
7 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful host
We had an absolutely amazing stay! Maria is a wonderful host and was not only welcoming but also very helpful in making our trip to Porto so fantastic. The location was great and walking distance to everything including many nearby restaurants. We would definitely recommend this hotel!
Susan
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
2 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent Location and Warm Welcome
I had a wonderful stay! I was greeted warmly with port and a pastry and provided with information about what too see and do around town. Everyone was so lovely and nice and the accommodations were exactly what I was looking for! Very charming place!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joe Nader
15 okt 2023
Positief: Voorzieningen
Very nice
Joe Nader
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Svetlana
11 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Small room, bathroom, for 1 or 2 people enough. Great location, in a historic area, very close to train station, old city and new!
Svetlana
5 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Salim
27 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s all about location and this house was perfect. The host Maria was engaging and very knowledgeable about the area.
Salim
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elizabeth
29 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lille personligt hotel
Fint, lille værelse til 1 person. Meget central beliggenhed. Meget hjælpsom værtinde.
Elizabeth
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pieter
22 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice service of the host Maria, her husband and personal
Pieter
3 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sandra
27 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer ist klein, sehr sauber. Lage perfekt, inmitten der Altstadt. Das Personal sehr sehr nett. Würden auf alle Fälle wiederkommen.
Sandra
4 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sigrid
18 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal, vor allem Marta hat mir sehr gut gefallen. Eine sehr nette, liebevollle junge Frau
Sigrid
7 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
2 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The House has the perfect location. It is 4min walking from the metro station and you can visit all the interresting points in a short walking distance.
The room was very chaming and comfortable. The bed was amazing. All the decoration details in the house are beautifull and stylish. We were warmly welcome.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bradley
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The location is amazing, there was a lot to see within walking distance. The room was modern and nicely decorated but there was a lack of shelving in the bathroom (turns out the mirror is a medicine cabinet) and also, there wasn’t really a place to put luggage; I would have preferred that the single chair was replaced with a luggage rack. I was not able to get the AC working when we checked in but Maria came to the room upon check out and it seemed to be working fine then. And the toilet seat was broken which seems to be a theme in Portugal. Overall, I would stay here again. Check in/out was easy and the staff were friendly. Welcome desserts and port wine were a nice surprise!
Bradley
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
17 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful
A lovely place to stay in Porto. So convenient for the Cathedral and the river.
Marta could not have been more helpful; booking parking in advance, offering invaluable advice on restaurants, sightseeing, transport etc. She helped us with luggage (we had a lot, as we are on the road for a month) and with laundry too. She even went to the trouble of researching our onward travel on our behalf.I cannot recommend this place more highly.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mary
4 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property makes creative use of its small space in the historic area. We enjoyed our balcony view of the city from our studio. Fresh and new inside with a Roman wall in the back. Staff is wonderful and genuinely helpful. Breakfast is good too. But do not plan to drive or park there. The road is very narrow. We left our car at a nearby parking garage. Wonderful location in the walkable historic district near the river.
Mary
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
31 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent condition of room and interior; perfect location; dedicated and friendly owner and staff
Note that there is no lift and, given that the Ribeira district itself is extremely hilly, you should like, or at least tolerate, some additional exercise.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
2 mei 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
personal attention, made me feel at home, modern though the bathroom is small (on fairness the room that I rented stated the bathroom was small). I really enjoyed the room, the staff, the location, everything was great. Just ensure you have the right map on how to reach the hotel prior to arrive (google maps dont help :) because do not show the irregularities of the terrain, nest way to get there is through the large avenue in front of the train station. Highly recommend the place if you are traveling light (as most boutique places, there is no lift).
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Gary
14 okt 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is difficult to reach from a main road and one must walk up a very steep incline to reach the hotel which is poorly marked. No reception with difficulty in obtaining the entry codes. Then we were place at the very top room which had a very tight winding stairs without a handrail and was extremely difficult to lug a suitcase up. Next, my wife fell in the middle of the room because there is no safety markings for a step down in the center of the room. Overall, this accommodation was way overpriced for the facility it provided.
Gary
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Harry-Martin
6 sep 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a very comfortable stay. The historical house is very well kept and our room was clean. It is well located near the Cathedral and within walking distance of the waterfront. Marta, the host and our staff contact there, was most helpful, patient, gracious, and welcoming. She contacted us ahead of time more than once and sent us clear directions to the house from the train station via local train. We had an unexpected medical situation arise while there and she both advised us and made several calls on our behalf. The care and attention the staff gives their guests is rare. Highly recommended!
Harry-Martin
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gillian Dawn
16 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent central location in city centre approx 5 mins from nearest metro stop. Clean and modern. Our room was small but had everything we needed for our 3 night stay.
Welcome from Marta was above and beyond expectations. Not only did she introduce us to the guesthouse but supplied us with a drink of port and pastel da nata when we arrived ! she gave us an intro to the city highlights , supplied us with a map and even booked boat trip, tuk tuk ride and port cellar tour for us . She answered our questions during our stay in a friendly and efficient way. She is a great asset to her employer and the questhouse.
Overall we could not have wanted more from our stay at this guesthouse and would fully recommend it for a short city break to Porto.
Gillian Dawn
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ivar
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima zonder poespas
Prettig hotel, zeer centraal maar toch rustig gelegen en uiterst vriendelijk, behulpzaam personeel. Beperkt aantal kamers.