Geheel appartement·Particuliere eigenaar

My house is your house in Porto Alegre! Best location, 10 minutes from the airport!

Fotogalerie voor My house is your house in Porto Alegre! Best location, 10 minutes from the airport!

Een moderne woonkamer met een ronde witte tafel, witte stoelen, een groene bank en een grote spiegel.
Een kleine kamer met een slaapbank, een bureau met een stoel en een deur.
Een kamer met een groene bank, een grote spiegel, een televisie en een klein tafeltje met een kopje.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

My house is your house in Porto Alegre! Best location, 10 minutes from the airport!

  • Excellent location just steps from Nova Yorque and 24 de Outubro streets, bars and restaurants, 24-hour shops, bakery, coffee shop, gas station, ATM, pharmacy, pizzeria, supermarket. And main access roads: 13 min to Porto Alegre Airport, 25 min to Canoas Air Base, 20 min to the bus station, 1h45 to Gramado and the coast. Book now and enjoy the convenience. Electricity up to 190kwh, above that will be charged separately.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Printer

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Auxiliadora, een wijk in Porto Alegre. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro CIEE en Museu da Varig. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Walk of Fame en Planetário Professor José Baptista Pereira. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Arena do Grêmio of Beira-Rio-stadion. Bekijk onze reisgids voor Porto Alegre
Meer appartementen in Porto Alegre
Kaart
Porto Alegre, RS

In de buurt

  • Een park met een geplaveid pad, weelderige groene beplanting en enkele wandelaars.
    Parque Moinhos de Vento
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Teatro CIEE
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Unisinos
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Bourbon Shopping
    3 min. rijden - 1.6 km
  • Walk of Fame
    4 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Fararpos - IPA - 5 min. rijden
  • Porto Alegre (POA-Salgado Filho Intl.) - 9 min. rijden

Restaurants

  • Vila Roubadinhas Poa
    8 min. wandelen
  • Restaurante Boa Vista
    6 min. wandelen
  • Xavier - Cozinha Mediterrânea
    8 min. wandelen
  • Tonghai
    3 min. wandelen
  • Prego Italian Cuisine & Bar
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij My house is your house in Porto Alegre! Best location, 10 minutes from the airport!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij My house is your house in Porto Alegre! Best location, 10 minutes from the airport! inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij My house is your house in Porto Alegre! Best location, 10 minutes from the airport! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat My house is your house in Porto Alegre! Best location, 10 minutes from the airport!?

Dit appartement ligt in Auxiliadora, op 2 km afstand van Teatro CIEE, Unisinos en Colégio Anchieta. Ook Parque Moinhos de Vento en Mãe de Deus Center liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

8,6

Uitstekend