Gehele woning·Particuliere eigenaar
Villa by the Sea - 3 BHK
Fotogalerie voor Villa by the Sea - 3 BHK





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Welcomhotel by ITC Hotels, Bay Island, Port Blair
Welcomhotel by ITC Hotels, Bay Island, Port Blair
- Zwembad
- Spa
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
7.8 van 10, Goed, 91 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Port Blair, AN
In de buurt
Rajiv Gandhi-watersportcomplex17 min. wandelen - 1.5 km- Klokkentoren van Aberdeen9 min. wandelen - 0.8 km
- Antropologisch Museum9 min. wandelen - 0.8 km
- Cellular Gevangenis19 min. wandelen - 1.6 km
- Samudrika Marine Museum1 min. rijden - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Port Blair (IXZ-Vir Savarkar) - 10 min. rijden
Restaurants
- Brewbeans Café3 min. rijden
- Ananda Restaurant6 min. wandelen
- Anju Coco9 min. wandelen
- Sea Food Delights7 min. wandelen
- New Lighthouse Restaurant12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa by the Sea - 3 BHK
Beoordelingen
9,8








