Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het vlonderpad in Porreres. Santuari de Sant Salvador en Ermita de Bonany zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Bodega Son Artigues en Artestruz Mallorca. Ook Santuari de Monti-Sion en Majorica-fabriekswinkel zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor een wateractiviteit zoals het maken van een rondvaart of voor een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Porreres
Cami de Sa Pedrera, s/n, Finca Son Orell, Porreres, Mallorca, 7260
In de buurt
Santuari de Monti-Sion
9 min. rijden - 4.9 km
Son Mesquidassa
10 min. rijden - 7.0 km
Bodega Son Artigues
11 min. rijden - 8.0 km
Museu i Fons Artístic del Ajuntament
15 min. rijden - 7.7 km
Majorica-fabriekswinkel
25 min. rijden - 26.2 km
Lokaal vervoer
Station Sineu St Joan - 21 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 48 min. rijden
Restaurants
Hortella d'en Cotanet
19 min. rijden
Bar Rukalde
16 min. rijden
cafe galeria
15 min. rijden
Levante Café & Bistro
16 min. rijden
Es Tres Molins
16 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme
Plattelandsaccommodatie met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Santuari de Monti-Sion
Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme bevindt zich dicht bij Bodega Son Artigues en biedt een aangrenzende golfbaan, een dakterras en shoppen ter plaatse. Actieve reizigers kunnen paardrijden, snorkelen en boogschieten bij deze plattelandsaccommodatie. Trakteer jezelf op een body wrap, een gezichtsbehandeling of een manicure/pedicure bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt en diner. Geniet van de yogalessen in het fitnesscentrum. De accommodatie biedt ook een tuin, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van autoverhuur ter plaatse en een bar.
Andere voordelen zijn:
Een binnenzwembad en een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en 2 outdoor tennisbanen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een oplaadpunt voor elektrische auto's en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme hebben voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met bidets en gratis toiletartikelen
Televisies met kabelzenders
Koelkasten, kinderstoelen en waterkokers
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Travelife, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 16 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
2 outdoor tennisbanen
Aangrenzende 36-hole golfbaan
Bibliotheek
Binnenzwembad
Boogschieten
Bubbelbad
Buitenzwembad
Evenementen voor wijnreleases
Fietsenopslag
Golfcaddies
Golfkarretjes
Gratis fietsenverhuur
Paardrijden/paardenverhuur
Sauna
Snorkelen
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Wijngaard
Winkelen
Yogalessen
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Kinderstoel
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
Dakterras
Groentetuin
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Wijngaard
Volledig uitgeruste spa
3 behandelingsruimtes
Aromatherapie
Ayurvedische behandelingen
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Hydrotherapie
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
2 etages
3 gebouwen
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid recyclingbeleid
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 16 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Rural Sa Bassa Rotja Porreres
Agroturismo Sa Bassa Rotja Hotel
Agroturismo Sa Bassa Rotja Hotel Porreres
Agroturismo Sa Bassa Rotja Porreres
Rural Sa Bassa Rotja Porreres
Rural Sa Bassa Rotja
Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme Porreres
Sa Bassa Rotja Ecoturisme Porreres
Sa Bassa Rotja Ecoturisme
Hotel Rural Sa Bassa Rotja
Agroturismo Sa Bassa Rotja
Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme Porreres
Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme Agritourism property
Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme Agritourism property Porreres
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60 per voertuig.
Waar staat Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme?
Deze gezinsvriendelijke plattelandsaccommodatie in Porreres ligt in een landelijke omgeving, op 4,2 km van Santuari de Monti-Sion en op 20 km afstand van Bodega Son Artigues en Artestruz Mallorca. Ook Santuari de Sant Salvador en Majorica-fabriekswinkel liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Sa Bassa Rotja Ecoturisme
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,0
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 66 van 117 beoordelingen
10 - Uitstekend
66
Gastenscore: 8 - Goed. 38 van 117 beoordelingen
8 - Goed
38
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 117 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 117 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 117 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Koen
22 jul 2025
Koen
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prachtige, romantische , goed verzorgde , supergroene lokatie. Idyllisch !!! Eigenlijk om geheim te houden ...
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in november 2018
6/10 – Redelijk
Theunisse, Berg en Dal
4 sep 2017
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Our experience was OK
The pictures on the website are very nice but at arrival in reality it is a bit disappointing.
The bed in our (small) modern room was very small and not straight anymore.
Service at the reception was great, very friendly.
Horseriding was unfortunately only possible for 1 person a time..
The breakfast was like a big hotel OK but nothing fancy nor local and that for €16 per person a day.
Theunisse
6 nachten verbleven in augustus 2017
8/10 – Goed
Melvin
20 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi en rustig heerst er in het hotel.
Personeel vriendelijk ontbijt voor iedereen wat.
Als de keuken 'S ochtends dicht gaat word er aan iedereen die er nog zit gevraagd of ze nog wat willen.
Melvin
8 nachten verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Belky
3 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel, rustig gelegen 3 km van Porreres
Een mooi hotel met zeer vriendelijk personeel. Mooi ruim zwembad met voldoende ligstoelen. Leuke details zoals een glaasje cava bij aankomst, verse bloemetjes op je tuintafel en een fles wijn voor het mogelijke ongemak tijdens een bruiloftsdiner wat iets verderop op het terrein gegeven werd. Een minpuntje was het restaurant. Het ontbijt en de snackkaart zijn prima maar het diner viel tegen. Het waren zeker niet de gerechten die je op foto's voorbij zag komen. Maar genoeg lekkere restaurants op Mallorca.
Belky
8/10 – Goed
Thomas
Reisde met familie
13 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Thomas
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Dean
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Check in was efficient and staff friendly and attentive. Room clean and spacious in a quiet area of the hotel. Restaurant excellent with very good food, outdoor pool area clean and tidy with plenty of available sunbeds.
Dean
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Carl Niclas
22 sep 2025
Carl Niclas
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Veronique
11 sep 2025
Veronique
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Udit
9 sep 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hotel and amazing staff!
Lovely hotel and amazing staff!
Udit
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Marcus
Reisde met familie
1 sep 2025
Alles top
Marcus
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Dawn
Reisde met familie
22 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely beautiful place would highly recommend. It is remote so we hired a car which made getting around easier.
Dawn
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Anja
Reisde met familie
19 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Pure Erholung. Ruhig, pittoresk, zugewandt, umsorgend, freundlich, respektvoll, familienfreundlich.
Anja
3 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Susanne Lyngh
17 aug 2025
Susanne Lyngh
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Hywel, Penarth
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful location and fabulous historic buildings.
Pool is also one of the best ever.
Hywel
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Irving
Reisde met familie
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideal place to slow down
Charming hotel, ideal for relaxation in couple or With family. Warmness from the personnel is superb and property is gorgeous
Irving
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Seungku
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Seungku
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Katja
27 jun 2025
Katja
9 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Katja
Reisde met partner
11 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben uns die 10 Tage in der Finca sehr wohl gefühlt! Auch wenn das Hotel etwas in die Jahre gekommen ist (bald steht eine umfassende Renovierung an) hat es uns an nichts gemangelt. Personal war sehr freundlich und hilfsbereit! Silvio verdient eine namentliche Erwähnung, als Star der Terrasse. Aber egal ob Reinigungskraft, Gärtner, Praktikant, Masseur, Rezeptionist….alle umwerfend!
Wir würden auf jeden Fall empfehlen und auch wiederkommen!
Kleine Anmerkung: Auto sollte man dabei haben. Perfekte Erholung durch ruhige Lage bringt auch wenig in der Umgebung mit sich. Wer auf Nightlife und Beachausflüge steht, sollte mobil sein.
Katja
10 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Antonella
9 jun 2025
Antonella
5 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Sidsel
7 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sidsel
7 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Flemming
18 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Flemming
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
André
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
André
6 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Nikolai Myrvang
Reisde met een groep, Reisde met familie
17 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nikolai Myrvang
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
27 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff was friendly, helpful and extremely generous. The pool was clean and food was amazing. On our first night, we were given a tour of the hotel, where we learned about its history and how they remain committed to ecotourism. Definitely recommend as it is close to Palma and Cala D'or