Breng je vakantie door in een autochtone stenen villa met een magische uitstraling. Villa Lamija is 100 jaar geleden gebouwd en is liefdevol gerestaureerd met alleen originele materialen. De rustieke mix van steen en hout en de smaakvolle accessoires en meubels creëren een buitengewone sfeer. Prachtige ronde bogen, een enorme open barbecue, twee open haarden in het huis en een originele stenen regenbak maken dit pand uniek.
Van zonsopgang tot zonsondergang over zee kun je de hele dag genieten van de Istrische zon. Verfris jezelf in het aantrekkelijke privézwembad en geniet van de zon op de comfortabele ligstoelen. Op het geweldige terras vind je ook een overdekte eethoek waar je kunt genieten van een heerlijke maaltijd met je geliefden. Aan de achterkant van het huis vind je ook een overdekte ruimte met tafelvoetbal en een pooltafel.
Iedereen vindt zijn favoriete plekje in het ruime interieur van de prachtige Villa Lamija. Op de begane grond van de villa bevindt zich een ruime, volledig uitgeruste typisch Istrische keuken. De keuken met eethoek is verbonden met de gezellige woonkamer, die toegang heeft tot het zonnige terras. Op de begane grond vindt u ook een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een eigen badkamer en toegang tot het privéterras. Op de eerste verdieping zijn er twee gezellige slaapkamers met een tweepersoonsbed, elk met een eigen badkamer en terras. Een van deze slaapkamers heeft ook een slaapbank voor 2 personen. Op de bovenverdieping vind je een ruime slaapkamer met tweepersoonsbed, uitschuifbare bank, open haard en eigen badkamer.Villa Lamija ligt aan de rand van het kleine dorpje Susnjici op een heerlijk rustige locatie, maar toch niet te ver van de snelweg. Porec ligt op slechts 8 km afstand en biedt alle voorzieningen van een aantrekkelijke Adriatische vakantie: prachtige kiezelstranden, restaurants, cafés, musea, galeries en een mooie, historische oude stad. In 10 minuten ben je bij de Limski Fjord, waar je kunt genieten van verse mosselen, en in 20 minuten in de parel van de Adriatische Zee - Rovinj. Aquapark Istralandia ligt ook op slechts 20 minuten rijden en is zeker de moeite waard voor een dagje plezier met de kleintjes.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Niet te huur voor jeugdgroepen
- Bedlinnen + handdoek (inclusief)
- Eindschoonmaak (inclusief)
- Privé zwembad (45m2)
- Airconditioning het hele huis
- Kinderbed: 2
- Kinderstoel: 2
- Huisdieren: 1
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Slaapbank
Badkamer
4 badkamers
Douche
Haardroger
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Tafeltennis
Tafelvoetbalspel
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: This property accepts a maximum of 1 pet(s)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Porec. Bezoek culturele hoogtepunten Beeldhouwpark van Dušan Džamonja en Rigo Patriciërspaleis. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Aqua Golf Porec en Aquacolors Poreč. Dinopark Funtana en Aquarium van Rovinj zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Porec
Zijn huisdieren welkom bij Stunning home in Porec?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Stunning home in Porec inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Stunning home in Porec uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Stunning home in Porec?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Porec ligt op 15 km afstand van Lim Baai, Jachthaven van Poreč en Aqua Golf Porec. Ook Basiliek van Euphrasius en Bisschoppelijk Complex van de Eufrasiusbasiliek liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Stunning home in Porec
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Claudia
30 apr 2024
Die Villa ist in jeder Hinsicht sehr zu empfehlen 🔝besonders möchten wir uns bei der Haus Dame D
Die Villa ist in jeder Hinsicht sehr zu empfehlen 🔝besonders möchten wir uns bei der Haus Dame Diana bedanken für ihre herzliche Art 👍🏻🙋🏼♀️Danke für die wunderschöne Woche die wir an diesem schönen Ort verbringen durften.Wir kommen definitiv wieder 🔝🔝🔝
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Andreas.T
30 apr 2024
Das Haus war Super alles vorhanden und Top Ausstattung.
Das Haus war Super alles vorhanden und Top Ausstattung. Ich kann es nur weiter empfehlen. Der Kontakt mit der Vermieterin war super. Wir kommen bestimmt nochmal wieder.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Carmen.V
30 apr 2024
Super schöne Villa mit großer Liebe zum Detail und sehr großzügigen Raumaufteilungen.
Super schöne Villa mit großer Liebe zum Detail und sehr großzügigen Raumaufteilungen. Sehr gepflegt. Jedes Schlafzimmer verfügt über ein eigenes Bad und einen eigenen Balkon. Die große Küche lädt zum Verweilen ein. Die gesamte Anlage ist sehr gepflegt und gut in Schuss. Besonders bei wärmeren Temperaturen bieten der Pool sowie die Räumlichkeiten im Erdgeschoss Möglichkeiten zum Abkühlen. Es wird ein eigenes "Spielzimmer" mit Billard und Tischfußball angeboten. Der Host Tajana war sehr freundlich und um unser Wohlergehen bemüht. Das Stadtzentrum von Porec erreicht man in gut 10 Minuten mit dem Auto. Wir können die Villa nur herzlich weiterempfehlen und würden sie sofort wieder buchen.