Geheel appartement

Holiday flat with air conditioning and terrace

Fotogalerie voor Holiday flat with air conditioning and terrace

Een kamer met een bed, een slaapbank, een televisie, een houten tafel en een glazen schuifdeur die leidt naar een buitenruimte.
Een eetgedeelte met een houten tafel en stoelen, een koelkast, en uitzicht op een woonkamer met een bank en een schilderij aan de muur.
Een ruime woonkamer met een grote schuifpui naar een terras, een bank, een salontafel en een televisie.
Een compacte keuken met lichtblauwe kastjes, een roestvrijstalen koelkast, een oven en een vaatwasser.
Een woongebouw met een groene gevel, een bruine deur en een betegelde binnenplaats.

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday flat with air conditioning and terrace

  • Het vakantieappartement bevindt sich in een appartementencomplex en is modern en functioneel ingericht. Het perceel ligt in een woonwijk, aan de rand van de plaats. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de tuin en de rustige en zonnige ligging is de woning populair. Ter beschikking staan: barbecuefaciliteit, terras en tuinmeubilair.


    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 4 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 75 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage

    . De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 1 extra bed, zithoek en TV. U heeft toegang tot het balkon. 2 slaapkamer elk met 1 éénpersoonsbed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. keuken met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis inductiefornuis (4 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 5 personen. U heeft toegang tot het terras. badkamer met douche, WC, haardroger en wasmachine.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.


    Ligging
    Poreč. Het vakantieappartement bevindt zich op een afgesloten tuinperceel met bloemen en bomen, begrensd door een hek en een haag. De toegang verloopt via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op het perceel.


    Speciaal
    Airconditioning. Internettoegang (WLAN), strijkijzer, strijkplank en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.


    Huisdier
    niet toegestaan.


    Afstand
    Winkel 500 m, restaurant 500 m, dorpscentrum 800 m. Luchthaven in Pula 55 km. In de zomer: Adriatische Zee 1000 m in Poreč (strand 1000 m in Poreč met kiezel en zwemplateaus). Watersportmogelijkheden in Poreč 1000 m.


    Verdeling
    Vakantiewoning, 1e verdieping, 4 kamers (waarvan 3 slaapkamers), 75 m², in totaal 5 bedden (waarvan 1 extra bed).


    Kamer
    De ingang van uw vakantieappartement bevindt zich op de verhoogde begane grond. Woonkamer met 1 extra bed op bank/sofa, zithoek, tv, airconditioning en toegang tot het terras (tuinmeubelen). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. 2 slaapkamers elk met 1 eenpersoonsbed. Keuken met eethoek (5 plaatsen), elektrische kookplaat (keramisch, 4 kookzones), oven, vaatwasser, koelkast (vriesvak), koffiezetapparaat, broodrooster, elektrische waterkoker en toegang tot het terras. Badkamer met wasmachine, douche, 1 wastafel, wc, föhn en raam.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Porec. Geniet van de prachtige natuur bij Bisschoppelijk Complex van de Eufrasiusbasiliek en Brulo-strand. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Aqua Golf Porec en Aquacolors Poreč. Dinopark Funtana en Aquapark Istralandia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Porec
Meer appartementen in Porec
Kaart
Poreč, Poreč (Region)

In de buurt

  • Aqua Golf Porec
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Ronde Toren
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Jachthaven van Poreč
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Špadići-strand
    5 min. rijden - 2.9 km
  • Brulo-strand
    6 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Pula (PUY) - 43 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    14 min. wandelen
  • Burgerija
    12 min. wandelen
  • umi asian streetfood
    10 min. wandelen
  • Garaž Bar
    12 min. wandelen
  • La Contadina
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday flat with air conditioning and terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday flat with air conditioning and terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday flat with air conditioning and terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday flat with air conditioning and terrace?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Aqua Golf Porec, Kerk van Onze-Lieve-Vrouw van de Engelen en Decumanus. Ook Bisschoppelijk Complex van de Eufrasiusbasiliek en Ronde Toren liggen op 2 km afstand.