Gehele woning

Villa Sant' Angelo - Villa with private pool

Fotogalerie voor Villa Sant' Angelo - Villa with private pool

Een ruime woonkamer met een stenen openhaard, grote ramen met uitzicht op de natuur, en een houten plafond.
Een goed verlichte binnenplaats met gazon, twee lichtgevende lantaarns en een stenen gebouw met veel ramen en een pannendak.
Een zwembad met een prieel en zitgedeelte, omringd door groen en een lantaarnpaal.
Een keuken met een stenen muur, een koelkast, een eethoek met witte stoelen en een mand met fruit op het aanrecht.
Een terras met stenen muren, houten tafels en banken.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Sant' Angelo - Villa with private pool

  • Als u op zoek bent naar een villa met zwembad in Toscane voor uw vakantie, dan is dit elegante landhuis de juiste keuze om de mensen om wie u geeft een onvergetelijke ervaring te bezorgen.

    De Villa Sant'Angelo, met 8 slaapkamers, is omgeven door de betoverende Toscaanse heuvels.

    Een prachtig landgoed in Toscane dat zijn bezoekers alle lokale schoonheden biedt, een landschap dat in de wereld bekend staat om de geschiedenis, de natuur en de gastronomische specialiteiten van deze prachtige plek.

    Villa Sant'angelo is voorzien van alle comfort, met bijvoorbeeld een charmante open haard om de sfeer in de koudere seizoenen warm te maken, een mooi zwembad om urenlang plezier met vrienden en familie door te brengen, een grote tuin uitgerust met een barbecue die uw zomerse feesten. Het is een oud landhuis dat ooit toebehoorde aan de adellijke familie Conti Ghezzi, die hier graag hun vakantie doorbracht.

    Onlangs gerestaureerd heeft het zijn oorspronkelijke charme weten te behouden dankzij de zeldzame afwerkingen: antieke houten balken, terracotta tegels, stenen open haarden in de grote kamers, keuze aan kleuren en de zeer grote verlichte omgeving.

    Het meubilair is zorgvuldig gekozen, zowel functioneel als comfortabel, maar te onderscheiden door het elegante Toscaanse meubilair in klassieke stijl dat tegenwoordig in de meeste huizen te vinden is.

    Afstanden:
    Poppi met allerlei winkels op 3 km, Soci op 3 km, Bibbiena op 5 km.
    Ter beschikking van de gasten:
    De villa is volledig omheind door een hek en heeft een eigen ingang en geniet volledige privacy. Een grote tuin omringt het huis en hier is er een privé zwembad (16m x 8m diepte 1,5 mt).
    Vanaf hier kunt u via een voetpad een meer, een tennisbaan en ook andere wandelpaden in de dichte bossen bereiken.
    Onze gasten zijn vrij om de boerderij te verkennen en hebben gratis toegang tot de grote biologische moestuin waar verbouwd wordt met behulp van oude traditionele methoden.

    WELLNESS CENTRUM SANT'ANGELO (ter plaatse te betalen)
    Een wellnesscentrum is beschikbaar in de buurt van de accommodatie (600 m van de villa, te voet bereikbaar) en het is om te delen met de gasten van Podere Sant'angelo en B&B Sant'angelo:
    Sauna: de warmte zuivert je lichaam en maakt je geest vrij.
    Vitality Pool: de massage in hete geregenereerde en ontspant het lichaam en de ziel, het ervaren van diepe sensaties van echt welzijn.
    Verwarmd zwembad (8m x 4m) met natuurlijk gereinigd zeewater.
    Zintuigen douche: parfum, water, kleur voor een unieke ervaring.
    Ontspanningsruimte: het tot de verbeelding sprekende uitzicht op het Toscaanse landschap en de smaak van de ontspannende tisane-thee is de beste afsluiting van een route, voor een gevoel van herstel dat u zal verbazen.
    De boerderij ligt naast een groot dicht bos, en hier is er een natuurlijk voetpad dat de gasten toelaat om de tennisbaan en het meer te bereiken.
    Gasten zijn vrij om de boerderij te verkennen en lange wandelingen rond het meer te maken. Ze kunnen gratis gebruikmaken van de tennisbanen en hebben toegang tot de biologische moestuin die wordt onderhouden volgens oude lokale landbouwtradities en -methoden.

    Extra Services op aanvraag en NIET inbegrepen in de huurprijs en ter plaatse te betalen:
    Wekelijks abonnement op Sant’Angelo Wellness: € 70 per persoon
    Dagabonnement Sant’Angelo Wellness: € 20 per persoon
    Andere aanvullende diensten kunnen zijn kookservice, 's ochtends vers brood aan huis, een extra verschoning van beddengoed en handdoeken, schoonmaakservice, babysit en een toeristische gids.

    Controleer zorgvuldig of er ter plaatse extra kosten moeten worden betaald!

    ===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING =====
    BEGANE GROND – 7 SLAAPPLAATSEN:
    1 driepersoonskamers (dubbel + enkel) met badkamer met douche en bad.
    1 tweepersoonskamers met badkamer met douche.
    1 tweepersoonskamer met badkamer met douche.
    woonkamer met open haard en keuken.
    Terras met directe toegang tot de tuin met tafels en parasols.

    EERSTE VERDIEPING – 6 SLAAPPLAATSEN:
    1 tweepersoonskamer met badkamer met douche.
    2 tweepersoons slaapkamers
    1 badkamer met douche
    woonkamers met open haard en keuken
    panoramisch terras met tafels.

    BIJGEBOUW "FRANTOIO" – 3 SLAAPPLAATSEN:
    1 tweepersoonskamer + 1 eenpersoonsbed
    1 badkamer met douche
    kleine keuken.

    BIJGEBOUW "SCUDERIA" – 2 SLAAPPLAATSEN:
    1 tweepersoonskamer
    1 badkamer met douche
    woonkamer met open haard en keuken.

    BIJGEBOUW "PORCILAIA":
    Is de ideale plek om maaltijden te bereiden en samen te eten, staat midden in de tuin bestaat uit een grote eetkamer met volledig ingerichte keuken, heeft ook een pergola overdekt terras met tafels en houten stoelen vanwaar je ook toegang hebt in een houtoven en barbecueën.
    In het bijgebouw is tevens de gemeenschappelijke ruimte in gebruik als wasruimte met wasmachine.
    De keukens zijn modern met koelkast, vaatwasser, fornuis en volledig servies en bestek.
    De badkamers zijn modern en zeer functioneel, allemaal met douche en handdoeken.

    The following might be to be paid extra: Babybedje, Borgsom in contanten, Eindschoonmaak, Huisdieren, Toeristenbelasting, Verwarming.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Poppi. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Park Foreste Casentinesi-Monte Falterona-Campigna en Arno Rivier. Daarnaast kun je ook ExpArt en Museo Dell'Arte Della Lana bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Poppi
Meer villa's in Poppi
Kaart
Poppi, Tuscany

In de buurt

  • Een stenen brug over een rivier, met kleurrijke gebouwen aan weerszijden.
    Arno Rivier
    4 min. rijden - 2.2 km
  • Een historische stenen kerk op een heuvel, omringd door bomen met herfstkleuren.
    Santuario della Verna
    42 min. rijden - 32.0 km
  • Een historisch plein met een opvallende kerk, een klokkentoren en een gebouw met bogen.
    Piazza Grande
    59 min. rijden - 45.0 km
  • Kasteel van Poppi
    7 min. rijden - 4.3 km
  • Monastero di Camaldoli
    11 min. rijden - 13.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Poppi - 3 min. rijden
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 105 min. rijden

Restaurants

  • La Taverna Del Castello
    5 min. rijden
  • Rossobirra
    3 min. rijden
  • Pizzale Michelangelo
    8 min. rijden
  • Bar La Torre
    5 min. rijden
  • Vineia
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Sant' Angelo - Villa with private pool?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Sant' Angelo - Villa with private pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Sant' Angelo - Villa with private pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Sant' Angelo - Villa with private pool?

Deze villa in Poppi ligt op 3 km afstand van Arno Rivier, Zoo di Poppi en Badia e Chiesa di San Fedele. Ook Monumento ai Caduti en Chiesa della Madonna del Morbo liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Sant' Angelo - Villa with private pool

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Review for stay from 25 April 2026 to 02 May 2026

De eigenaar is erg vriendelijk en behulpzaam. Het huis en de bijgebouwen zijn prachtig en n hele fijne gezamenlijke keuken met heel veel servies etc. Top. Het ligt prachtig en je waant je in n groene oase. Fijn zwembad (nog wel wat fris) en heerlijke (lig)stoelen. Kortom echt n aanrader.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Review for stay from 04 April 2026 to 11 April 2026

Eine traumhafte Anlage, die wir dringend weiterempfehlen können. Es passt alles und die Gastgeber sind sehr entgegenkommend und haben immer ein offenes Ohr. Auch mit mehreren Familien ist mit all den Räumen die Privatsphäre gewährleistet.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Review for stay from 06 July 2024 to 13 July 2024

Il luogo ideale per la nostra riunione di famiglia. molto ben tenuto, tranquillo e spazioso. I padroni di casa sempre disponibili e gentili. Abbiamo gustato i frutti dell'orto (lattuga, verdure, cipolle, zucchine, ...). Grazie per tutto
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Review for stay from 25 June 2022 to 02 July 2022

It has been a fantastic Holiday for the family in Tuscany. The Villa was a fantastic place with lots of space, perfect arranged inside for 18 people. The Tennis court was perfect, the area around for hiking perfect too, and not least a very fine and nice pool, which was cleaned every morning by the owner, who also cleaned the terrace and made arrangement with the flowers. The owners were very kind and helpful all the way during their stay, and the “Chef” was a big hit making excellent food with 4 courses every evening. So, just top rating all the way around – thank you to all of you.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Review for stay from 24 May 2025 to 31 May 2025

Wir waren im Mai 2025 mit 10 Erwachsenen, 2 kleinen Kindern und einem Hund für eine Woche vor Ort (es haben locker mehr Leute Platz), um einen Geburtstag zu feiern. Die Anlage ist einfach wunderschön, fantastisch und genau wie beschrieben und auf den Fotos - vielleicht sogar noch schöner, mit der weite und grösse der Anlage. Die ganze Anlage ist sehr sauber und extrem gut gepflegt. Jeden Morgen sind die sehr freundlichen Besitzer persönlich vor Ort und reinigen und pflegen die Aussenbereiche. Besonders toll empfanden wir den grossen Gemeinschaftsbereich mit allem was es braucht (grosse Küche, grosser Grill und Pizzaofen, grosser Gemeinschaftsraum innen, wenn das Wetter mal nicht gut sein sollte). Natürlich hat es auch im Aussenbereich genügend Platz für Essen, Apéro's usw... Für uns besonders toll - das Gelände ist vollständig eingezäunt - unser Hund konnte den ganzen Tag frei unterwegs sein und hat dies auch genossen. Der See der zum Grundstück gehört ist wunderschön und auch der Tennisplatz sehr gepflegt. Es ist auch ein Spazierweg im Gelände angelegt (Dauer ca. 30 Minuten Spaziergang) - unglaublich schön und einfach ein zusätzliches "Goodie". Man spürt, dass die Besitzer mit Herzblut dabei sind und die Anlage entsprechend pflegen. Stefano, Roberta und insbesondere Andrea sind jederzeit über Handy erreichbar (er hat übrigens Zugang zu den besten Bistecca alla Fiorentina - 3 Finger - der Toscana), sehr freundlich und helfen mit Tipps rund um die Uhr... Wir mieten ab und zu solche Liegenschaften im Süden. Dies war mit Abstand die schönste und beste Liegenschaft die wir bisher hatten. Einfach wirklich alles super und jederzeit wieder.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Review for stay from 25 July 2020 to 01 August 2020

Great place for a get-together. The property is actually bigger and more luxurious than we expected from photos and owner's presentation