Moodz Hotel ligt in Pont-Évêque in het stadscentrum. Theatre Antique en Musée gallo-romain de Saint-Romain-en-Gal zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Chapelle Notre Dame de la Salette en Château de Septème. Ook Kathedraal van Vienne en Église Saint-Pierre zijn zeker een bezoekje waard.Zoek je spanning of juist ontspanning? In deze buurt vind je het allebei: paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen voor de waaghalzen en wijntours voor de levensgenieters. Bekijk onze reisgids voor Pont-Évêque
8, Place Claude Barbier, Pont-Eveque, 38780
In de buurt
Parc Naturel Régional du Pilat
7 min. rijden - 4.5 km
Chapelle Notre Dame de la Salette
5 min. rijden - 3.5 km
Theatre Antique
6 min. rijden - 4.1 km
Temple d'Auguste et de Livie
6 min. rijden - 4.1 km
Kathedraal van Vienne
7 min. rijden - 4.5 km
Lokaal vervoer
Station Vienne - 9 min. rijden
Lyon (LYS-Saint-Exupery) - 30 min. rijden
Restaurants
Bar de l'Hôtel de Ville Vienne
5 min. rijden
La Roue D'or
5 min. rijden
Bar du Temple
5 min. rijden
Les Instan´tanneries
7 min. wandelen
Grill des Allobroges
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Moodz Hotel
Hotel vlak bij Theatre Antique
Moodz Hotel bevindt zich dicht bij Chapelle Notre Dame de la Salette en Kathedraal van Vienne en biedt een poolbar, een terras en een koffiebar/café. Naast een tuin en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een zwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), een buitenzwembad en bagageopslagruimte
Een feestzaal, meertalig personeel en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: EUR 8 tot 16 voor volwassenen en EUR 8 tot 12 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Met zijn tweeën/besloten dineren
Privépicknicks
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Zwembadhek
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Gladde vloer in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Zeep
Entertainment
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Champagneservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 18.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 25
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 20.00 uur en 07.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 40
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 07.00 uur en 10.00 uur, en van maandag t/m zondag tussen 18.00 uur en 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 6 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 3.85 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 8–16 voor volwassenen en EUR 8–12 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 20.00 uur en 07.30 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 40 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Bij de accommodatie dienen gasten die niet gevaccineerd zijn voor Covid-19 mondmaskers te dragen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.30 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Moodz Hotel Pont-Eveque
Moodz Pont-Eveque
Moodz
Hotel Moodz Hotel Pont-Eveque
Pont-Eveque Moodz Hotel Hotel
Hotel Moodz Hotel
Moodz Hotel Hotel
Moodz Hotel Pont-Eveque
Moodz Hotel Hotel Pont-Eveque
Veelgestelde vragen
Beschikt Moodz Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 22.30 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Moodz Hotel?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Moodz Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Moodz Hotel?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 6 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Moodz Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 18.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 25 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 40 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 07.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Moodz Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 40 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Moodz Hotel?
Dit hotel ligt in het centrum van Pont-Évêque, op 5 km afstand van Theatre Antique, Chapelle Notre Dame de la Salette en Kathedraal van Vienne. Ook Parc Naturel Régional du Pilat en Musée gallo-romain de Saint-Romain-en-Gal liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Moodz Hotel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
8,4
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 37 van 94 beoordelingen
10 - Uitstekend
37
Gastenscore: 8 - Goed. 31 van 94 beoordelingen
8 - Goed
31
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 94 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 94 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 94 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
4/10 – Matig
Joost
Reisde met partner
13 sep 2022
Positief: Netheid, voorzieningen
Negatief: Personeel en service
Maandag in een plaats waar alles dicht is.
Personeel niet assertief, passief.
Kamer schoon. Zwembad prima.
Maar verlaten van alles iedereen.
Beter hotel nemen in Vienne.
Joost
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Laetitia
Zakenreiziger
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Local très spa et piscine très agréable. Personnel aimable et attentionné. Hôtel et chambre moderne. Parking dispo gratuitement. A recommander
Laetitia
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Nicolas
30 sep 2025
Nicolas
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
ERIC
2 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ERIC
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
sandrine
Reisde met familie
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Conforme au descriptif, très bon, rapport qualité
sandrine
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Bjørn
1 aug 2025
Positief: Netheid
Bjørn
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
ROSARIO
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ROSARIO
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Lars
14 jul 2025
Lars
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Delphine
13 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien situé
Confortable
Delphine
1 nacht verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Tom
Reisde met familie
11 jul 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Ringe mulighed for mad på hotellet. Maden var under et formentlig niveau. Ingen gode åbne restauranter i nærheden. Vi var på hotellet en mandag. Parkeringspladsen var under renovering og er sikkert færdig nu, hvilket vil give bedre parkeringsmuligheder
Tom
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Iranzu
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Iranzu
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
orlando
10 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
orlando
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Veronique
30 jun 2025
Veronique
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
NADIA, ROQUEBRUNE CAP MARTIN
Reisde met familie
8 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Établissement détenu par un couple vraiment charmant
NADIA
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
MAY
Zakenreiziger
27 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
MAY
1 nacht verbleven in maart 2025
6/10 – Redelijk
Cedric
Zakenreiziger
24 jan 2025
Positief: Netheid
Cedric
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
DAN
Zakenreiziger
12 dec 2024
Positief: Personeel en service
DAN
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Floriane
24 nov 2024
Floriane
2 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Emmanuel
Zakenreiziger
11 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Emmanuel
1 nacht verbleven in oktober 2024
4/10 – Matig
David
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
26 sep 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was tired, not clean. Curtains fell down during the night, Towels, pillows, bed linen all need renewing.
The air vent on the wall in the toilet was really dirty, no ledges or skirtings had been cleaned or even dusted to the edges. The sink in the bathroom, would not let the water out. With difficulty I got the plug out and wished I hadn’t, it was black and full of hair.
I really don’t think this is 3 stars standard. It would be interesting to know what year this was awarded.
The patron Vincent was accommodating in a very relaxed manner.
We did decide to eat there but attitude well okay I have veal, okay beef then. To start tomatoes and mozzarella or charcuterie. That’s it take it or leave it. Have you a menu NO.
Breakfast was an expensive mistake. On top of €100 entrance fee, the okay evening meal, 4 beer one wine, 2 mediocre breakfasts was another €100 .
I would have told him but he was not there next morning. So decided to tell you.
I do hope you pass the comments on in full, with a little more attention to detail he could aspire to 3 stars quite easily.
Sue and David Moore
David
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
12 sep 2024
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vraiment moyen
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Franck
22 aug 2024
Franck
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Iain
25 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked the set up and decor of hotel. Car parking was a plus. Nice people to welcome us. More enjoyable than an Ibis.
Iain
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Maria Cristina
Reisde met een groep, Reisde met familie
23 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Charmant petit Hôtel. Bien tenu et proche de nombreuses commodités (supermarché, boulangerie et pizzeria.)
Dommage que pour le prix, le petit déjeuner ne soit pas inclus et qu’il n’y ait pas de frigo dans la chambre, même si le propriétaire nous a permis de mettre nos boissons dans son frigo.
Maria Cristina
2 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
1 jul 2024
Positief: Netheid
Nous n’avons passé qu’une nuit qui dans l’ensemble s’est bien passée mais nous avons trouvé la chambre un peu petite.
Le personnel était agréable et serviable.