Blue Lagoon Princess

Accommodatieklasse: 5 en hoger

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • All-inclusive
  • Spa
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Twin kamer, uitzicht op tuin

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 30 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 1 eenpersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Familiekamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 37 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons stapelbed
  • Gratis kabelinternet

Junior suite

  • Uitzicht op de tuin
  • 45 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis kabelinternet

Twin kamer, gedeeltelijk uitzicht op zee

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Suite

  • Uitzicht op de tuin
  • 53 m²
  • Max. aantal: 5
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis kabelinternet

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • Gratis kabelinternet

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis kabelinternet

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • Gratis kabelinternet
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Blue Lagoon Princess ligt aan het strand in Polygyros. Bezoek culturele hoogtepunten Folkloremuseum van Afitos en Museum voor geschiedenis en folklore van Arnaia. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Oud Olynthos en Toren van Sani. Bekijk onze reisgids voor Polygyros
Meer resorts in Polygyros
Kaart
KALIVES, Polygyros, Central Macedonia, 63100

In de buurt

  • Een terras aan zee met tafels en stoelen, een barbecueplaats en parasols met uitzicht op de oceaan.
    Kalithea-strand
    40 min. rijden - 40.8 km
  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en een kasteelachtige constructie op de achtergrond.
    Sani Beach
    44 min. rijden - 34.1 km
  • Kalyvia Strand
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Strand van Nikiti
    40 min. rijden - 34.9 km
  • Kalogria-strand
    50 min. rijden - 43.5 km

Lokaal vervoer

  • Thessaloniki (SKG-Macedonia) - 51 min. rijden

Restaurants

  • Ikos Olivia Lobby Bar
    8 min. rijden
  • Blue Lagoon Bar
    2 min. wandelen
  • El Greco
    7 min. rijden
  • Secupa
    11 min. rijden
  • Taverna Blue Lagoon Princess
    5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Blue Lagoon Princess

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Bij Blue Lagoon Princess zijn er de volgende voorzieningen: 2 poolbars, een strandbar en een buurtwinkel. Geniet van een sportmassage, een lichaamsbehandeling of een body scrub bij ARMONIA SPA, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de 3 restaurants ter plaatse. Ze serveren er lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Doe mee aan de yogalessen in het fitnesscentrum. Je kunt hier ook volleyballen op het strand en basketballen. Naast een terras en een tuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • 4 buitenzwembaden en een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • 2 outdoor tennisbanen, een shuttleservice van/naar de luchthaven en parasols
    • Een lift, een vergaderruimte en huwelijksservices
  • Kamervoorzieningen
  • De 286 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning en badjassen, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
    • Gemeubileerde balkons of terrassen, koelkasten en gratis kinderbedden

All-inclusive details

  • Buffet- en à-la-carte-maaltijden, snacks en bepaalde dranken zijn inbegrepen

Entertainment

  • Entertainment en activiteiten ter plaatse

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De accommodatie is gesloten van 14 oktober tot 30 april.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 4.00 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 15.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 65 per voertuig (enkele reis)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Deze accommodatie hanteert netjes/casual als kledingvoorschrift in de restaurants, wat onder meer inhoudt dat mannen een lange broek dienen te dragen. Badkleding is niet toegestaan.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.

Veelgestelde vragen

Beschikt Blue Lagoon Princess over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, 4 buitenzwembaden en een kinderzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Blue Lagoon Princess?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Blue Lagoon Princess inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Blue Lagoon Princess uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Blue Lagoon Princess een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65 per voertuig.

Is Blue Lagoon Princess all-inclusive?

Ja, dit is een all-inclusive accommodatie.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Blue Lagoon Princess

8,8

Uitstekend

9,4

Netheid

7,6

Locatie

9,0

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 59 van 99 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 99 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 99 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 99 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 99 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel just 1 suggestion the food for dinner not much variety
6 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great resort, beautiful beach and good food.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The hotel is excellent and offers great entertainment for families with kids
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Warm hospitality

Everything was perfect, good staff, good facilities, clean rooms.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Noting to do around the hotel
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fairly extensive property with multiple amenities. Friendly helpful staff. Lots of family activities.
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Det var ett väldigt bra hotell men maten fyllde inte ett 5 stjärnigt hotell
7 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The main building and public areas are lovely. The buffet restaurant is huge with ample choices. The beach is isolated and requires a long walk down and later back up a steep hill. Rooms across the street are inconvenient and parking is limited.
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect except the beach which had dirty sea water and we had to drive to other beaches
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Nice modern hotel but very simple. Staff is extremely unprofessional and hands off. I would expect significant more from a 5* place
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer

Vanligt charterhotell

Typiskt charterhotell med aktiviteter som yoga och musik. Allinclusive och där av medioker mat och utspädd dricka. Utbudet är det inget fel på, däremot smakerna som saknas. Stranden är nog en av de sämre i området, åk 3 mil längre bort och skillnaden är enorm på både vattnet och stranden.
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice family resort with a beautiful beach. Rooms were the largest we’ve had in Greece and very clean. Good amenities and food catering to a largely British and German crowd. First disappointment was the lack of real Greek food, music and entertainment (guess they’re catering to the tourist base?). First time we’d experienced this anywhere in Greece not taking pride in their own culinary and cultural traditions. Staff was very friendly, but the check in process was slow. If you’re looking my for a laid back stay this is a good place for it (as long as you don’t want authentic Greek). A solid 4 star.
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Unser erstes und letztes Mal in einem All Inklusive Hotel. Das Resort und unser Hotelzimmer war schön und sauber das wurde gepflegt und gereinigt. Leider war die Qualität des Essens nicht besonders gut und schmeckte eher fad und nach Kantinenessen. Es war auch eher für die Englischen Gäste ausgerichtet und weniger griechisch, was wirklich sehr schade war. Zudem wurden wir beim Empfang sporadisch über alle wichtigen Themen und Aktivitäten im Resort informiert und aufgeklärt, diese musste über eine App abgerufen werden und auch dort wurde nicht informiert welche Zeiten beim indoorpool für Kinder gelten. Das Personal im Restaurant war sehr freundlich. Nach dieser Erfahrung werden wir All inclusive nicht mehr buchen so sind wir viel freier und flexibler und können die lokalen Restaurants besuchen. Ausserhalb vom Resort ist nicht viel los und daher ein Mietwagen von Vorteil um Sehenswürdigkeiten oder auch Thessaloniki zu besuchen.
6 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rent, snyggt och fantastisk personal. Nu var vi där i slutskedet av säsongen och poolerna var iskalla, maten håller inte femstjärnig status, mycket grytor, inte speciellt varm mat, mer en trea. Övrigt finns det absolut inget att klaga på. Jättefin service, kanonfint område. Rum och hotell klanderfritt. Är väldigt nöjda med resan.
10 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A hotel maximálisan tiszta, igényesen berendezett. A személyzet kedves, segítőkész. A tengerpart rendezett, elegendő napággyal. A parkolás könnyű és abszolút biztonsagos. Az ételek változatosak, de nem 5 csillagos hotelhez illőek.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, comfort kamer
Oncelikle yanlis oda verildi bize.kismi deniz manzarali secip ona gore ucretini odedim ama tamamen alakasiz bir oda verildi.bunu hotels.com a bildirmeme ragmen degisiklik yapilmadi.otelin konsepti ve mimarisi ve temizlik iyidi.ama yemekler cok kotuydu diyebilirim.all in clusiv olmasina ragmen cogu icecekleri ucretli aldik.bar kisminda aksam siraya girmek zorundasiniz.personel biraz daha anlayisli ve guleryuzlu olabilirdi.bir daha gidermiyim bilmiyorum ama cok tercih edecegimi dusunmuyorum…hotels.com da ozellikle yanlis oda verilmesine ragmen duyarsiz davranmasinada sasirdim
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Flott opphold på 5 stjerners hotell

Vi hadde et fantastisk opphold - flotte basseng og god service fra 10-18 september. Flott med all inclusive, fint rom og fin terrasse. Og fantastiske show på kveldene- musical-showet og Disney-showet toppet det hele. Dette ble den avslappende ferien vi hadde drømt om.
8 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

value for money

אחלה מלון, שרות נהדר והמון אפשרויות למבוגרים וילדים, הצטערנו שהמלון לא נתן מדריך פעילויות מסודר עם הגעתנו ולא הנחה אותנו לאיזו אפליקציה להכנס כדי שנדע, לכן היו מספר אירועי ילדים שהחמצנו. צוות העובדים פשוט מקסימים והאוכל במסעדות מאוד מגוון ומכובד. הינו שמחים אם הבריכות היו פתוחות עד 20 לפחות. הן נסגרות ב18.
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vi var där 5 nätter och är väldigt nöjda generellt med hela vistelsen. Vi blev uppgraderade av hotellet till junior suite så vi blev glad överraskad!. Vi tyckte det var god mat med väldigt mycket goda efterrätter speciellt om man gillar med chokladsmak! Deras drinkar också var mycket goda och dem snålade inte på ” spriten”, man fick starkare om man ville ha det också! Vi hade tur med väder och hade mycket sol dagtid. Oktober är ju riskabelt annars vädermässigt. Vi kan absolut tänka oss åka tillbaka men då kanske maj el september då vi gillar lite mer värme!
5 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer

Helt okej men lever inte upp till 5-stjärnor

För att vara femstjärnigt hotell så tycker jag inte att servicen höll den nivån. Hotellpersonalen hänvisade hela tiden till sin app för alla typer av frågor men sen var infon i appen inte uppdaterad så det stämde ändå inte. Blev även lite besviken över att jag knappt ställa frågan innan man hänvisade till appen. Sen var poolerna inte uppvärmda vilket var ett stort minus eftersom det var rätt kallt och vidare kunde man inte få någon tid på gymmet då alla tider var uppbokade redan vår första dag på hotellet. Jag hade i mina samtal med hotellet innan ankomst blivit informerad om att man bokar allt sådant på plats. Städningen var okej, inte enligt femstjärnig nivå. Det som var mycket bra var maten. För att göra mat för så pass många personer var maten fantastisk! Vidare var barnaktiviteterna bra att ch mycket uppskattade av vår dotter.
7 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnifique complexe bien arborisé et très bien entretenu.
2 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The food must be better. To many mosquitoes!!
7 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bel hôtel, 2/3 animateurs français, les chambres sont spacieuses et très jolies, nettoyages tous les matins, les petits bémols sont qu’à partir de 18h les piscines ferment, pas trop d’animations pour adultes, pour les enfants en revanche ça reste très animé. La plage est en bas de l’hôtel, des activités nautiques super ! Nick et Sven sont très attentionnés. Vous pouvez prendre des excursions directement auprès de l’hôtel : Excursion en bateau et sortie à Afytos pour nous et c’était bien encadré (que de l’anglais) et vraiment super agréable. Vous pouvez manger au restaurant principal de l’hôtel tous les soirs et les matins. Le midi vous allez dans les 2 autres restaurants, le soir vous pouvez réserver dans les 2 restaurants (1 seule fois pour chaque) ou manger au restaurant principal sans réserver. Les piscines sont nombreuses, propres et pas surpeuplées, vous pouvez commander depuis votre transat un petit cocktail. Hôtel vraiment reposant et très beau. San hésiter j’y retournerais.
7 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer könnten besser gereinigt werden, vom Zimmer bis zum Pool oder Strand muss man echt weit laufen mit Kind eine Katastrophe! Getränke sind zum Kotzen! Wortwörtlich! Die Cola, Mineralwasser, Cocktails eine Unverschämtheit!!!
10 nachten verbleven in juli 2021