Agriturismo C'era Una Volta ligt in de bergen en in een nationaal park in Poggio Picenze. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Peltuinum en Forte Spagnolo. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Piscina Comunale L'Aquilla en Het Koninkrijk van de Mazzamurelli. Centro Culturale islamico Xhamia Drita en Campo Imperatore zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Poggio Picenze
Overweeg een verblijf bij Agriturismo C'era Una Volta en geniet van een gratis à la carte ontbijt, een tuin en een entertainmentruimte buiten. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Vergaderruimtes, een natuurreservaat en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Agriturismo C'era Una Volta hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Gastendiensten
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Entertainmentzone buiten
In de bergen
In een nationaal park
Picknickplaats
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 20.00 uur en 00.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 20.00 uur en 00.30 uur
Schoonmaakkosten: EUR 15 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 066073AGR0002, IT066073B5SJQYDRGM
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Agriturismo C'era Una Volta?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Agriturismo C'era Una Volta inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 15 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 00.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Agriturismo C'era Una Volta uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Agriturismo C'era Una Volta?
Deze plattelandsaccommodatie ligt in een nationaal park, op 15 km afstand van Lago Sinizzo, Centro Culturale islamico Xhamia Drita en Grotten van Stiffe. Ook Kartodromo di Cavalletto en Peltuinum liggen op 15 km afstand.