
Vakantie en citytrip naar Pobles de l'Oest
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.




Hotel El Globo
El Cabanyal
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 978, de prijs is nu € 595 per persoon
€ 595
per persoon
24 jul - 28 jul
18 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Valencia (VLC)
7,8/10 Good! (167 beoordelingen)
The hotel is clean which is our nr1. The shower was nice and OK, basic but clean. Breakfast is basic 1 cup coffee or tea or orange juice. 2pcs bread with marmelade or butter or jam. 1 cup more? Then you need to pay extra, even if you skipped breakfast the day before…. This is a bit too cheap and makes you wonder?… All people are nice also the night-watch. You can go out to nightclub (Mya is nice) and get back to the hotel at 6:00hrs. No problem! Its location is fantastic at the beach. Mind you a room with sea view makes no sense as big trucks are moving sand the whole day long… All and all? Great place for a weeks holiday!
Beoordeeld op 19 mei 2023
Waar overnachten in Pobles de l'Oest
Vind de beste buurten in Pobles de l'Oest voor je favoriete activiteiten. Meer informatie over Pobles de l'Oest

Centrum van Valencia
5 op de lijst van 10 meest bezienswaardige plekken in dit gebied
4,5/5(756 beoordelingen over de buurt)
Verken de middeleeuwse straatjes van Valencia, bewonder de historische architectuur, bezoek de lokale versmarkten en musea en ga zitten op de levendige pleinen en geniet van de omgeving.
Tophotels in Pobles de l'Oest

Hotel Port Feria Valencia
C/ Cullera 67 Valencia Valencia
De prijs is € 97 per nacht van 17 mei tot 18 mei
€ 97
17 mei - 18 mei
inclusief belastingen en toeslagen
8,4/10 Very Good! (698 beoordelingen)
Kamers worden iedere dag goed schoongemaakt. De douche is schoon. Personeel met name Noelia en Erika zijn erg aardig en behulpzaam. Restaurant is ok en ook het ontbijt is goed met voldoende variatie. Het enige minpunt is dat de kamers erg gehorig zijn en de lift ook.
Beoordeeld op 8 mrt 2026

Sercotel Sorolla Palace Hotel
Avda. de las Cortes Valencianas, 58 Valencia Valencia
De prijs is € 108 per nacht van 18 mei tot 19 mei
€ 108
18 mei - 19 mei
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (1.003 beoordelingen)
Top hotel
Beoordeeld op 8 aug 2025

Hotel Beleret
C/ Campamento, 80 Valencia Valencia
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 64 per nacht van 10 mei tot 11 mei
€ 64
10 mei - 11 mei
inclusief belastingen en toeslagen
8,2/10 Very Good! (701 beoordelingen)
Wij verbleven met ons gezin (kind 9 jaar en een baby van 10 maanden) in hotel Beleret. De kamers waren abnormaal groot en het hotel werd dagelijks schoongemaakt! De ligging van het hotel is iets afgelegen, maar met de metro (5 min lopen) ben je in het centrum of vliegveld. Daarnaast is heb je op ...
Beoordeeld op 31 aug 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Populaire plekken om te bezoeken

Feria Valencia
4/5(80 beoordelingen)
Vind meer informatie over de evenementen die tijdens je verblijf in Valencia in Feria Valencia plaatsvinden. Verken prachtige stranden en pittoreske tuinen in dit culturele gebied.

Valencia Conference Centre
4/5(106 beoordelingen)
Vind meer informatie over de evenementen die tijdens je verblijf in Valencia in Valencia Conference Centre plaatsvinden. Vier in dit culturele gebied vakantie om de fascinerende musea en de winkels te ontdekken.
Activiteiten

Tour door de oude binnenstad van Valencia met wijn en tapas in een historisch monument uit de 11e eeuw
€ 80
per volwassene
100% van onze reizigers beveelt dit aan

Echte Paella Kookles - Marktbezoek & Sangría Workshop
€ 65
per volwassene
100% van onze reizigers beveelt dit aan

Zonsondergang in Valencia vanaf de catamaran Mundo Marino
€ 25
per volwassene
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.




