Oude architectuur van steen met bogen en zuilen.

Vind je ideale hotel in Pliska

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    Aanmelden
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Vandaag
26 sep - 27 sep
Morgen
27 sep - 28 sep
Volgend weekend
2 okt - 4 okt
Over twee weken
9 okt - 11 okt

Filter op

Beoordeling

Gastenscore

Onze beste keuzes voor hotels in Pliska

1. Family Hotel Business Club

Family Hotel Business Club
Shumen
€ 73
inclusief belastingen en toeslagen
29 sep - 30 sep
Family Hotel Business Club

2. hotel Mehdjarel

hotel Mehdjarel
Shumen
€ 61
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep
hotel Mehdjarel

3. Enza Suıtes

Enza Suıtes
Shumen
€ 60
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep
Enza Suıtes

4. Hotel Ticha

Hotel Ticha
Shumen
Verenigd Koninkrijk
Richard
€ 77
inclusief belastingen en toeslagen
4 okt - 5 okt
Hotel Ticha
Alle accommodaties bekijken
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

Meer informatie over Pliska

Ga naar Nationaal historisch en archeologisch reservaat Madara en Monument ter Ere van 1300 Jaar Bulgarije. Dit zijn slechts twee bezienswaardigheden in Pliska.

Alle hotels in Pliska weergeven
Oude architectuur van steen met bogen en zuilen.
Foto van Anna Boeva

De beste hotelbeoordelingen voor Pliska

Goedkope verblijven in Pliska

Enza Suıtes

Enza Suıtes

klıment ohrıdskı 19 Shumen
€ 60
27 sep - 28 sep
inclusief belastingen en toeslagen
Enza Suıtes
Hotel Ticha

Hotel Ticha

1 Osvozhdenie sq. Shumen Shumen
€ 77
4 okt - 5 okt
inclusief belastingen en toeslagen
8/10 Zeer goed! (2 beoordelingen)
Hotel Ticha
Contessa

Contessa

????? ?????????? ?????? 4 Shumen Shumen
Prijzen ophalenContessa

Veelgestelde vragen

Wat is de beste plek voor een overnachting in Pliska?
Met een ligging op 18,1 km van het centrum van Pliska behoort Family Hotel Business Club tot de beste keuzes voor een overnachting, zo valt te zien in onze reizigersgegevens. Twee andere opties voor een verblijf in deze omgeving zijn Hotel Green Garden en hotel Mehdjarel. Bekijk alle beschikbare tophotels en vakantiewoningen in Pliska.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Pliska wil annuleren?
Natuurlijk. De meeste hotelkamerreserveringen zijn restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is vaak binnen 24 tot 48 uur voor je incheckdatum. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Pliska.
Wat biedt een verblijf in Pliska?
Als gast geniet je zeker van alles wat er te zien en te doen is in Pliska. Er zijn 14 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over Pliska.
Welke plekken moet ik echt gezien hebben tijdens mijn tripje naar Pliska?
Enkele bezienswaardigheden in de wijdere omtrek zijn Nationaal historisch en archeologisch reservaat Madara, Monument ter Ere van 1300 Jaar Bulgarije en Fort van Shumen. Je kunt hier in de omgeving ook Centrale park van Shumen en Regionaal Historisch Museum van Sjoemen vinden. Lees wat je nog meer kunt doen en bezichtigen in de Pliska-gids van Expedia.
Wat kan ik verwachten van het weer in Pliska?
De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 21 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 3 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Pliska is 637 mm.