Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Under request
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3805979
Over deze buurt
ZEcamping piscine couverte animaux acceptés mobil-home TV 25m2 4 pers ligt in Pleumeur-Bodou. Bezoek Oratory of Saint-Guirec en Vuurtoren van Ploumanac'h, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Roze Granietkust en Plage de Landrellec. Avonturenpark Vivons Perches en Le Radôme zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pleumeur-Bodou
Pleumeur-Bodou
In de buurt
Roze Granietkust
1 min. wandelen - 0.0 km
Plage de Landrellec
11 min. wandelen - 1.0 km
Keryvon Beach
3 min. rijden - 2.8 km
Plage du Grannec
3 min. rijden - 1.7 km
Golf de Saint Samson
4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Lannion - 26 min. rijden
Lannion (LAI-Lannion - Cote de Granit) - 18 min. rijden
Restaurants
Crêperie Le Bistrot du Port
13 min. rijden
Le Mao
13 min. rijden
Le Ker Louis
La Table De Mon Père
13 min. rijden
Crêperie des 7 Îles
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt ZEcamping piscine couverte animaux acceptés mobil-home TV 25m2 4 pers over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij ZEcamping piscine couverte animaux acceptés mobil-home TV 25m2 4 pers?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij ZEcamping piscine couverte animaux acceptés mobil-home TV 25m2 4 pers inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij ZEcamping piscine couverte animaux acceptés mobil-home TV 25m2 4 pers uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Beoordelingen over ZEcamping piscine couverte animaux acceptés mobil-home TV 25m2 4 pers