Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Studio 30 Condhotel by Nah Hotels bevindt zich in Downtown Playa del Carmen, een wijk in Playa del Carmen, en ligt vlak bij het strand. Playa del Carmen Maritime Terminal en Xplor Theme Park zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa del Carmen Main Beach en Playa de Playacar. Parque Temático Ecológico Xcaret en Xaman Ha Aviary zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Playa del Carmen
Calle 30 entre calle 6 y calle 8, Playa del Carmen, QROO, 77728
In de buurt
Quinta Avenida
6 min. wandelen - 0.6 km
Playa del Carmen Main Beach
8 min. wandelen - 0.7 km
Playa de Playacar
11 min. wandelen - 1.0 km
Central Square (winkelcentrum)
3 min. wandelen - 0.3 km
Playa del Carmen Maritime Terminal
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 45 min. rijden
Restaurants
El Fogón Fiesta Jarocha
1 min. wandelen
Club SociaL
1 min. wandelen
Café Andrade
3 min. wandelen
Osteria De Roma
3 min. wandelen
Sakura Ramen
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Studio 30 Condhotel by Nah Hotels
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een 24-uurs receptie, hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met kabelzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een koffiezetapparaat/waterkoker en gratis flessenwater zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Studio 30 Condhotel by Nah Hotels heeft 22 kamers met een kluis en gratis flessenwater. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Playa del Carmen is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een plafondventilator. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Blender
Diepvriezer
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Vliegenramen
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Klamboes
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
22 units
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Btw-nr. - EEC170518JC8
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Koox Studio 30 Condhotel Aparthotel Playa del Carmen
Koox Studio 30 Condhotel Aparthotel
Koox Studio 30 Condhotel Playa del Carmen
Koox Stuo 30 Condhotel
Studio 30 Condhotel
Studio 30 Condhotel by Nah Hotels Aparthotel
Studio 30 Condhotel by Nah Hotels Playa del Carmen
Studio 30 Condhotel by Nah Hotels Aparthotel Playa del Carmen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Studio 30 Condhotel by Nah Hotels?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Studio 30 Condhotel by Nah Hotels?
Vandaag, 18 mrt. 2026, kost een verblijf bij Studio 30 Condhotel by Nah Hotels van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Studio 30 Condhotel by Nah Hotels inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Studio 30 Condhotel by Nah Hotels uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Studio 30 Condhotel by Nah Hotels?
Dit aparthotel ligt in Downtown Playa del Carmen, op 10 minuten wandelen van Calle 12 en Quinta Avenida. Ook Playa del Carmen Main Beach en Playa de Playacar liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Studio 30 Condhotel by Nah Hotels
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 135 van 255 beoordelingen
10 - Uitstekend
135
Gastenscore: 8 - Goed. 72 van 255 beoordelingen
8 - Goed
72
Gastenscore: 6 - Redelijk. 25 van 255 beoordelingen
6 - Redelijk
25
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 255 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 255 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
4 mrt 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good price - dont expecte too much
Looks a goodpriced recently build hotel. There is tiny reception with a nice lady working who cant speak english. Unfortunatly, we arived late to the hotel, so they gave our room to others. There non left for us, andso they replaced us to another hotel from the same hotel group Koox. The one we got was the worth the same price but much much older and horrible stay.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
María Carmen, CDMX
Reisde met familie
4 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación estuvo muy bien
El personal estuvo amable y servicial volveré GRACIAS
María Carmen
4 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Jenna
19 jan 2026
The kitchen is not well equipped it only had one coffee cup for three people so we did ask for more and they did provide them.There is no dish soap,pots pans or anything for cooking the blender was dirty the counters were not clean either. There was no bath mat or face cloths and the safe was locked , we requested to have it open so we could use it they said they would but never did. The area is very walkable and close to a lot of things. It is very noisy due to El Fogen next door with live music they are open until 3:00 a.m. also take note this property has no elevator. We are able-bodied so it did not affect us but we were on the 5th floor and had to walk almost 80 stairs each way.. the beds were very comfortable but only have sheets, we requested blankets and we're told they didn't have any. The water is gravity feed so the shower has zero pressure and sometimes zero hot water. It was NOT an overall negative experience just not exactly what we were expecting, just trying to share all the information.
Jenna
8 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Timofey, sacramento
Reisde met familie
17 jan 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
We got what we were looking for.
Overall we like our stay. Has a lot off street food and small and big restaurants. El Fagon restaurant is right next door, always has line of people.
First night i thought that i could not sleep because of the noise from the restaurants, so i used ear plugs, but next nights i decided not to use them and noise didn't bother me.
Also nice torta place Pancho Villa is only a block away.
We bought a lot of street food and always had great experience. Our daughter loves el pastor tacos 🌮.
We haven't timed it, but around 8-10 minutes walk to the beach.
Walmart is right near to the place as well if you need some essentials.
Axel was really helpful, always assisted us in our needs, thank you.
Timofey
8 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
SOLEDAD
2 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lo que ofrecen en la página no es lo que hay. No hay espacio suficiente y no hay alberca no hacen la limpieza diario
SOLEDAD
6 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Carolina
4 dec 2025
La habitacion estuvo bien
Carolina
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
James
22 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place. Large room, full kitchen. Full fridge. Security Gate.
James
2 nachten verbleven in november 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Jonathan
7 nov 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They didnt honor my reservation
Jonathan
1 nacht verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Patty
4 nov 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Llegando al hotel me cobraron 350 de impuestos de no sé qué cosa. Yo les dije que ya estaba todo cubierto pero me dijo la persona de recepción que si no se los pagaba me los iba a cargar a mi tarjeta
Patty
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Katia, Guadalajara
3 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Está céntrica
Katia
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
JOSE REYNARIO
1 nov 2025
JOSE REYNARIO
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Abraham
24 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
El Studio está en muy buenas condiciones, y la atención por parte de la recepción siempre es muy buena, Axel y Sergio me ayudaron en todo muchas gracias
Abraham
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Ruben
Reisde met familie
31 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved that it’s close to everything and staff was very helpful and attentive.
Ruben
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Claudia
Reisde met familie
13 jul 2025
Positief: Netheid
We had a bit of trouble with bathroom handle coming off unable to get out called property manager regarding sent someone to take a look he so call fixed my daugther went in to use bathroom and once again it came off other than that it was a cute place to stay
Claudia
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
MARA SUYARA PRAXEDES DA
Reisde met partner
16 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Adoramos a hospedagem. Fica a 1 Km do terminal ADO e da praia e também a 1 km do Chedraui que é de onde saem os Colectivos para Tulum e Cancun. Ao lado tem um mercado Walmart e restaurantes. O quarto é excelente, tudo funciona, ótimo chuveiro, cama confortável e ar condicionado. Na cozinha dá para fazer café da manhã e lanches rápidos. Os funcionários são atenciosos e a comunicação foi ótima. Na rua do hotel também dá para pegar Colectivos que se movimentam dentro de Playa del Carmen. Com certeza voltaríamos a ficar aqui
MARA SUYARA PRAXEDES DA
5 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Xinlu
15 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Xinlu
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Brian
Reisde met familie
2 jan 2025
Negatief: Voorzieningen
The people at the hotel are amazing. They go out of their way to make your stay comfortable
Brian
6 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Shirley
Reisde met familie
27 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great location, I would stay here again.
This little studio was perfect for my daughter and I. Close to everything. Right beside a fabulous local taco place, across the street from Walmart for groceries, short walk to the beach and Quinta Avenida. Amenities could have been a better, there was a bit of a language barrier with the host, I asked for face cloths and was given hand towels, ended up buying some at Walmart. Not much for cooking utensils & pans, but made do. Our room was facing the street which was a little loud at night, but to me that was part of the local experience. Live music from the restaurant next door. This place was a great location and had everything we needed, and was reasonably priced too. Nothing fancy but I would definitely stay here again.
Shirley
5 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Robin Philip
Reisde met familie
20 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent staff.
Robin Philip
4 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
John
4 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nothing fancy here, but the rooms are clean and well-attended. Perfect for a solo traveler like myself. Would definitely book again
John
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Miguel Alberto
30 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente volveríamos
Miguel Alberto
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Héctor
21 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Héctor
4 nachten verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Angel
5 aug 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was decent for a family. The only thing missing was a pool and other accommodations. Overall, hospitality was good.
Angel
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Claudia
Reisde met familie
31 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Excelente opción en Playa del Carmen
Instalaciones cómodas, limpias y muy bien ubicado. Excelente atención de parte de Karina en el área de recepción. Disfrutamos mucho la estancia y esperamos volver.
Claudia
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Jose Isaac
Reisde met familie
22 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten