Playa Nah bevindt zich in Gonzalo Guerrero, een wijk in Playa del Carmen, en ligt vlak bij het strand. Playa del Carmen Maritime Terminal en Xplor Theme Park zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa del Carmen Main Beach en Mamitas Beach. Parque Temático Ecológico Xcaret en Xaman Ha Aviary zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Playa del Carmen
Av. 35 norte, Entre calle 18 y Av. Constituyentes, Playa del Carmen, QROO, 77720
In de buurt
Calle 12
5 min. wandelen - 0.5 km
Quinta Avenida
9 min. wandelen - 0.8 km
Playa del Carmen Main Beach
11 min. wandelen - 1.0 km
Mamitas Beach
14 min. wandelen - 1.2 km
Central Square (winkelcentrum)
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 49 min. rijden
Restaurants
El Fogón
2 min. wandelen
Vips Constituyentes
3 min. wandelen
El Nativo
3 min. wandelen
El Buen Taco
2 min. wandelen
Parrilleros Playeros
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Playa Nah
Dit appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een dakterras en hulp bij uitstappen/tickets. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een tuin, barbecues en een picknickplaats. Elk appartement is voorzien van een smart-tv met Netflix en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een flatscreentelevisie en een plafondventilator zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Playa Nah heeft 11 kamers met een kluis en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Playa del Carmen is wifi gratis. Elke smart-tv van 32 inch heeft Netflix. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Blender
Broodrooster
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven met roosterfunctie
Waterkoeler
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Netflix
Smart-tv van 32 inch
Buiten
Barbecue
Dakterras
Picknickplaats
Tuin
Klimaatregeling
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
11 units
Tuin
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 11 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 150.0 per verblijf
Schoonmaakkosten: USD 15.0 per kamer, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Playa Nah Apartment Playa del Carmen
Playa Nah Apartment
Playa Nah Playa del Carmen
Apartment Playa Nah Playa del Carmen
Playa del Carmen Playa Nah Apartment
Apartment Playa Nah
Playa Nah Playa Del Carmen
Playa Nah Apartment
Playa Nah Playa del Carmen
Playa Nah Apartment Playa del Carmen
Veelgestelde vragen
Beschikt Playa Nah over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Playa Nah?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Playa Nah inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Playa Nah uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Playa Nah een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Playa Nah?
Dit appartement ligt in Gonzalo Guerrero, op 15 minuten wandelen van Calle 12, Playa del Carmen Main Beach en Quinta Avenida. Ook Mamitas Beach en Playa de Playacar liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Playa Nah
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Voorzieningen
10
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 25 van 41 beoordelingen
10 - Uitstekend
25
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 41 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 41 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 41 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 41 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Carina
23 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen
Price is right, but they only cleaned 1 time for 4 nights and we had to pay that separate. The hot water only lasted for a few minutes. The soap is terrible and they didn’t even refill it. I left my glasses in the terrace table and they claim I didn’t. Overall, it’s ok if you’re traveling on a budget and don’t expect much
Carina
4 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Rebecca
17 feb 2026
Negatief: Voorzieningen
The staff were very kind. The rooms are very basic and clean enough. Which is to be expected for the price. The bed was very uncomfortable though and the neighborhood is very very noisy.
Rebecca
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Neil
13 feb 2026
Positief: Netheid
Room was very clean, house cleaner was amazing, friendly ,and kept our room spotless.
Check in was easy. The location was amazing, close to everything yet far enough away from 5th ave so you weren't kept awake from the partying.
5 minutes walk to the bus station and 2 minutes walk to grocery store or 5 minutes walk to Walmart.
Pool area was great. WIFI was excellent
Denis was very quick to answer any and all questions in English.
Highly recommend this place
Neil
28 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Steven, Winnipeg
Reisde met een groep
5 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice property.
Steven
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Merle
18 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Room was very clean, staff was very friendly and everything one requires is right there.
Merle
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Tatyana
31 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My stay was very good, the room is clean, there is always hot water in a shower with the personal water heater, location is awesome. Quiet at night, even though very close to everything.
Tatyana
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Magaly, juarez
Reisde met partner
18 apr 2025
Positief: Netheid
Muy bien la tención chikito y cómodo para dos personas excelente!
Magaly
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
André
Reisde met partner
22 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout était parfait
André
28 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Michael Sebastian
11 mrt 2025
Positief: Voorzieningen
Hab mich grundsätzlich wohlgefühlt. Ansprechperson vor Ort hat man erstmal keine, klappt aber auch so und via WhatsApp alles gut.
Großer Supermarkt und alles in der Nähe, zum Strand braucht man zu Fuß so 20 Minuten.
Was mir nicht gefiel: Bei Ankunft waren direkt 300 MXN Reinigungspauschale fällig - das Zimmer war aber nur mittelmäßig und oberflächlich sauber. Auf dem Ausklapptisck klebte essen, unter dem Bett war es dreckig und auch da lagen Essensreste. Find ich grundsätzlich blöd, mit der Pauschale ne Frechheit. Da wundert mich auch die Kakerlake im Zimmer nicht (2. Stock).
Insgesamt aber alles in Ordnung, alles etwas in die Jahre gekommen und nicht top in Schuss (Klobrille locker, Seifenspender läuft aus, Schranktüren kaputt...).
Ich würd es wieder buchen, v.a. wegen der Dachterrasse und dem sehr sauberen Bett (immerhin).
Michael Sebastian
3 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Roxanne
8 mrt 2025
Positief: Netheid
Chambre bien équipée (frigo, four micro-ondes, table, AC...). A distance de marche des endroits touristiques, mais assez loin pour que ce soit calme. Les communications avec le responsable étaient claires et rapides. Belle terrasse sur le toit avec piscine. Le seul inconvénient est qu'il y avait beaucoup de minuscules fourmis un peu partout dans la chambre.
Roxanne
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Todd
25 feb 2025
Positief: Netheid
Todd
21 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Rubi
Reisde met familie
10 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Excelente estancia
La atención fue excelente y la comunicación también no hay ningúna queja al contrario fueron muy amables el lugar es muy limpio y con buena ubicaciónl
La atención de Ely fue muy buena y es muy amable
Rubi
7 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Sylvain
Reisde met partner
2 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesomw place would recommend to anyone
Sylvain
2 nachten verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Juan c
29 dec 2024
Mucho ruido.inernet no trabaja bien.poco estacionamiento.poca iluminacion para entrar al edificio de noche.el servicio de agua caliente es muy limitado.la pileta le hace falta mantenimiento
Juan c
4 nachten verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Nicole, Calgary
18 dec 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good value for the price. Staff was nice. Unit was clean.
Nicole
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
steven
28 nov 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient, affordable, well equipped kitchen studio is good for a solo traveller for long time stay.
steven
11 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met partner
7 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and the place is nice! The owners are very helpful too! I would recommend this place for your vacation!
Michael
4 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Buddy
Reisde met familie
3 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Communication is excellent! Building is not labelled but management sends videos with how to get into property and room as it is self check in. Very easy to follow. Will stay again. Grocery shopping across the street. Lots of restaurants within walking distance. Aboutb10 minute walk to 5th avenue.
Buddy
6 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
christine
Reisde met partner
29 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our vacation was a total hit! This property was next to every need we had and if not in very close walking distance! The room was very fonctionnal and clean with a mini fridge, gas stove top, sink and microwave! Minimalist and well enough for our 10 day stay! Even Away from the party scene there will always be nightime bustle, as it is not far off the corner of a big street,this is Playa Del Carmen! The inside of the building tho is very quiet but that surely depends on the guests, alot of drinking water in jugs available in the lobby and a coffee machine for all, what to say about the rooftop pool, even tho it is small, it is well enough to refresh yourself when needed with a nice local view! We loved our stay and we will come again for sure!
christine
9 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Raeanna
24 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Raeanna
9 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Kati
Reisde met een groep
10 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war sehr groß, sauber und wurde zwischen durch gereinigt. Die Küche war gut ausgestattet. Der kleine Balkon sehr schön. Einkaufsmöglichkeiten und Restaurants sind um die Ecke. Der Strand ist weiter weg, aber das wussten wir vorher. Zum Playa 72 haben wir 70 Peso mit dem Taxi bezahlt. Vorher und während unserem Aufenthalt gab es eine sehr höfliche, schnelle Kommunikation. Das Einchecken wird einem sehr genau beschrieben ( mit Videos). Wirklich toll.
Kati
8/10 – Goed
Marcelle
Reisde met familie
28 feb 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Immeuble tranquille mais environnement très bruyant. Appartement conforme à la description. Très propre. Situé à 1,2 km de la plage et à 1 km de la 5ieme Avenue, à 2 coins de rue du Méga et restos à moins de 1 km. Très sécuritaire. Dame qui fait le ménage sur les lieux une partie de la journée, très gentille et communication via un iphone en utilisant la traduction de l'espagnol au français. À l'entrée: eau potable et tout le nécessaire pour se faire un café en tout temps. Sur le toît, petite piscine et son environnement avec possibilité d'ombre ou de soleil très appréciés.
Marcelle
21 nachten verbleven in februari 2024
6/10 – Redelijk
Gema
19 feb 2024
Nada fuera de lo común
Gema
8/10 – Goed
Barry
12 feb 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a great location. Walkable to everything you need
Barry
7 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Adrian
Reisde met familie
4 feb 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay here. Wonderful place with extremely nice staff.