Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Great apartment on the 5th Avenue of Playa del Carmen Mexico
The apartment has dishes, dishwasher, stove with electric ignition, iron, microwave, balcony with glass rail, fan in living room, room with fan and air conditioner, refrigerator, Wifi, Smart tv, ONE MATRIMONIAL OR FULL BED, ONE KING SIZE BED AND A SOFA BED QUEEN SIZE.
Security cameras on the outside of the building, private security 24 hours, private balcony, hallway and main entrance whit a principal gate.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Eten en drinken
Afwasmachine
Koelkast
Microgolfoven
Slaapkamers
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Comfort
Ventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Luis Donaldo Colosio, een wijk in Playa del Carmen. Trek de natuur in bij Playa del Carmen Main Beach en Mamitas Beach. Bezoek Xplor Theme Park en Parque Temático Ecológico Xcaret als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Temazcal Natura en Xaman Ha Aviary zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Playa del Carmen
Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 49 min. rijden
Restaurants
Crisol
3 min. wandelen
Pizza Italia
2 min. wandelen
Ceviche Corazon
1 min. wandelen
Que Huevos
1 min. wandelen
Quinta Parilla
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Great apartment on the 5th Avenue of Playa del Carmen Mexico?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Great apartment on the 5th Avenue of Playa del Carmen Mexico inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Great apartment on the 5th Avenue of Playa del Carmen Mexico uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Great apartment on the 5th Avenue of Playa del Carmen Mexico?
Dit appartement ligt in Luis Donaldo Colosio, op 10 minuten wandelen van Mamitas Beach, Playa del Carmen Main Beach en Quinta Avenida. Ook Super Chedraui Selecto Avenida 10 en Coco Beach liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over Great apartment on the 5th Avenue of Playa del Carmen Mexico