Il Mattino ha l'oro in bocca ligt in Pisa. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Marina di Pisa en Giardino Scotto (botanische tuin). Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Botanische tuin van Pisa en Parco Divertimenti Piccolo Mondo. Lunapark en Sunlight Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pisa
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Scheve toren
Overweeg een verblijf bij Il Mattino ha l'oro in bocca en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en minibars (met enkele gratis items).
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Meer
Aparte rookruimtes
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Gratis minibar (beperkt aantal items)
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 4 november t/m 23 maart betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht (tot 5 nachten).
De stad heft de volgende belasting: van 24 maart tot 3 november betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Il Mattino ha l'Oro Bocca B&B
Il Mattino ha l'Oro Bocca B&B Pisa
Il Mattino ha l'Oro Bocca Pisa
Il Mattino ha l'oro bocca
Il Mattino ha l'oro in bocca Pisa
Il Mattino ha l'oro in bocca Bed & breakfast
Il Mattino ha l'oro in bocca Bed & breakfast Pisa
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Il Mattino ha l'oro in bocca?
Ja, bij Il Mattino ha l'oro in bocca zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Il Mattino ha l'oro in bocca inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Il Mattino ha l'oro in bocca uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Il Mattino ha l'oro in bocca een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Il Mattino ha l'oro in bocca?
Deze bed & breakfast in Pisa ligt op 0,9 km van Mezzogiorno en op 2,5 km van Scheve toren. Ook Chiesa di San Michele degli Scalzi en Museo Nazionale di San Matteo liggen op een kwartiertje wandelen. Centraal Station Pisa ligt op 24 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Il Mattino ha l'oro in bocca
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,8
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 62 beoordelingen
10 - Uitstekend
24
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 62 beoordelingen
8 - Goed
25
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 62 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 62 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 62 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Fulvio
Zakenreiziger
12 mei 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Fulvio
1 nacht verbleven in april 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
19 jun 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2020
6/10 – Redelijk
Bernadette
20 feb 2020
Positief: Personeel en service
Unsere Tage in Pisa!
Sehr freundliche und hilfsbereite Aufnahme! Parkplätze in der Nähe vorhanden. Reichliches Frühstück.
Bernadette
4 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
5 nov 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Soggiorno per una notte, il centro è raggiungibile a piedi.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Cinzia
14 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Siamo stati solo una notte ma benissimo!Casa curata,ottima colazione e proprietari gentilissimi.Grazie!
Cinzia
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Kathrin
10 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charmant
Etablissement très agréable, les chambres sont grandes et décorées avec goût, tout comme les salles de bains. Les environs sont calmes malgré le fait que le centre ville n'est pas loin.
Je recommande.
Kathrin
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Alf Even
9 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alf Even
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Dominique
8 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dominique
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
David
12 okt 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Nice room but terrible service
The room was a good size with good facilities: wifi, fridge and kettle. Well done. One problem was that all the sockets except one were Italian, rather than European, and the fridge, kettle and my laptop all needed the European socket!
The breakfast service was atrocious. The worst I have ever had anywhere. It took over 10 minutes to get a cup of tea. On my last morning I had finished my breakfast before the pot of tea arrived, so I did not have time to drink it. Management: you need to fix this, it is terrible. Why not have hot water in the breakfast room?
David
2 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gira in famiglia
Luogo un po' fuori dal centro ma per una famiglia é stato l'ideale in quanto molto tranquillo. Camera molto pulita e funzionale. Colazione varia. Personale molto gentile e disponibile. Ottimo rapporto qualità prezzo
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2018
6/10 – Redelijk
Carina
21 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Ocentralt läge
Läget för ocentralt. Långt att gå till sevärdheter. Inga restauranger att välja på i närområdet. Hårda sängar. Trädgården som visas på foton var inte öppen trots att det var fint väder.
Carina
2 nachten verbleven in september 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
30 jul 2018
Country farm/industrial setting
Fabulous seafood restaurant! The hotel is in need of updating...dormitory rooms with twin beds-- great if you are on a tight budget. However, dead bugs in the light fixture is not a welcoming sight. Breakfast was surprisingly meager with such a great restaurant on site. This is a very isolated location and you must either use the airport shuttle or drive your own car. There is nothing within walking distance.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Alan
29 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alan
1 nacht verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Didier
26 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait.
Agréable séjour dans un environnement parfait. Personnel sympathique. Nous y reviendrons avec plaisir.
Didier
1 nacht verbleven in mei 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
30 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice B & B . Good breakfast left out to allow a 5.00 a.m. Departure. Taxi for airport promised for 5.00 did not arrive causing a major problem but luckily we flagged a taxi after walking towards airport for about 1 mile. We would have missed flight otherwise. Hotel owner needs to sort this out !!!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2018
6/10 – Redelijk
John
27 mrt 2018
Hotel in a quiet area.
The hotel is quite a distance from the centre and it is in a quiet area.. The room was spacious with a nice big bed .The breakfast area was in a covered out side extension and the service was not efficient with only one staff member to cope .
John
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
18 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
In città per lavoro. Al momento della prenotazione mi hanno scritto per sapere l'ora del mio arrivo. Sono stati puntuali e gentili. Camera grande, pulita, dotata di ogni comfort, colazione abbondante. Tornerò.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eccellente soggiorno presso questa struttura
La prossima volta a Pisa? Sicuramente in questa struttura dove ci siamo trovati benissimo. Personale cortese, pulizia e comodità senza eguali e colazione divina.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
Nicoletta Nella
5 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nicoletta Nella
1 nacht verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
MICHELE
1 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
All'altezza delle aspettative
Servizio e pulizia ok. Ottima posizione
MICHELE
1 nacht verbleven in februari 2018
10/10 – Uitstekend
Massimo
17 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Massimo
4 nachten verbleven in februari 2018
6/10 – Redelijk
Alessio , Roma
28 nov 2017
Positief: Personeel en service
Ha l'oro in bocca ma.....
Personale accogliente e gentile, stanza pulita ma con qualche difetto ( zampa dell'armadio sostituita con una tavola di legno,mostra della porta staccata e appoggiata dietro, piatto doccia rotto e riparato malamente con stucco), stanza adibita alla colazione con temperatura un po' fredda.Non aggiungo foto comprovanti quanto detto in quanto l'ultima volta per disguidi ben più gravi, presso un hotel di Londra, non le avete pubblicate.
Alessio
1 nacht verbleven in november 2017
8/10 – Goed
Giovanna
28 okt 2017
Positief: Netheid
Giovanna
2 nachten verbleven in oktober 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
1 okt 2017
Negatief: Personeel en service
OK hotel
OK hotel for one night only. Walked to most places but didn't really have much guidance.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2017
4/10 – Matig
Chris, Hamburg
28 sep 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Leider sehr laut.
Schönes Zimmer, gutes Bett. Allerdings direkt an einer befahrenen Straße, dass man denkt man schläft auf der Straße. Ausserdem in der Startbahn des Flughafens. Wir hatten allerdings ein Zimmer nach vorn. Mit dem Auto auch etwas schwierig, da kein Parkplatz vorhanden. Ohne Auto allerdimgs auch etwas weit zum Zentrum.