Hotel Miramare in Pineto bevindt zich bij een winkelcentrum. Bezoek Bowling Pin Palace en Fondazione Malvina Menegaz, plaatselijke attracties, of ga naar Centro Universo en Porto Allegro-winkelcentrum als je wat wilt shoppen. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Pineto
Via Giotto 2, Pineto, TE, 64025
In de buurt
Hotel Saint Tropez
2 min. wandelen - 0.2 km
Lido Miramare Corfù
2 min. wandelen - 0.2 km
Parco Avventura Cerrano
8 min. wandelen - 0.7 km
Beschermd Mariengebied Torre del Cerrano
10 min. wandelen - 0.9 km
La Nelide
14 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Pineto - 9 min. wandelen
Pescara (PSR-Abruzzo Intl.) - 37 min. rijden
Restaurants
Gran Caffè de Paris
12 min. wandelen
Lido Il Gabbiano
5 min. rijden
La Conchiglia D'oro
3 min. rijden
Zanzibarcafe Pineto Events
3 min. wandelen
Dolceforno
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Miramare
Hotel bij het congrescentrum
Een terras, een kapsalon en een bibliotheek verwelkomen je bij Hotel Miramare. Avontuurlijke kunnen een touwenparcours trotseren en wandelen/fietsen bij dit hotel. Vergeet niet te genieten van lokale gerechten bij het restaurant ter plaatse. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Miramare hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en bidets
(kleer)kasten, baby-/kinderbedden en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 20 meter van de accommodatie; reserveren verplicht
Parkeerplaatsen buiten het terrein; reserveren verplicht
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) tussen 06.30 uur en 23.30 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gratis fietsenverhuur
Mountainbiken
Touwenparcours
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Koelkast op verzoek
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Aan het water
In een nationaal park
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 1962
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv
Eten en drinken
Koelkast op verzoek
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 09.30 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De openingstijden van het restaurant van het hotel zijn seizoensgebonden.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 90.00 per voertuig (retour, voor maximum 5 personen)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT067035A1NODH5V9U, 067035ALB0031
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Miramare Pineto
Miramare Pineto
Hotel Miramare Hotel
Hotel Miramare Pineto
Hotel Miramare Hotel Pineto
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Miramare?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Miramare inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Miramare uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Miramare een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 90.00 per voertuig.
Waar staat Hotel Miramare?
Dit aan het strand gelegen hotel ligt in het centrum van Pineto, vlak bij Hotel Saint Tropez, Lido Miramare Corfù en Beschermd Mariengebied Torre del Cerrano. Ook Parco Avventura Cerrano en Chiesa di Sant´Agnese liggen op een kwartiertje wandelen. Station Pineto ligt op 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Miramare
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
10
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 23 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 23 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 23 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 23 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 23 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Andrea
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bell'hotel vicino al mare, perosnale cortese ed disponibile. Insonorizzazione delle camere da rivedere: potevo sentire chiaramente cosa dicevano gli altri ospiti (che parlavano normalmente) ma anche cosa "facevano" (non è colpa loro, logicamente). L'insonorizzazione fa parte di un servizio base degli hotel ed in questa struttura non esiste.
Credo abbiamo fatto dei muri di cartongesso. Non sto esagerando, praricamente non c'è privacy e soprattutto non si puó riposare. Ci ritornerò se ne avrò esigenza, ma dovrò munirmi di tappi. Se necessario, ho fatto dei video.
Andrea
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Luigi
Reisde met familie
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale gentilissimo e struttura pulita e con i giusti comfort; tutto quello che serve a due passi compresa la bellissima spiaggia con pineta
Luigi
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Edoardo
15 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bella struttura confortevole e tranquilla paese molto carino e su una bella spiaggia tutto percorribile in bicicletta
Edoardo
3 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Eva
Reisde met een groep
15 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Non dò 5 stelle solo e soltanto perché la camera era disposta dalla parte della ferrovia e quindi cominciavano a passare i treni già di primissima mattina
Eva
2 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Edoardo
14 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bella struttura confortevole e tranquilla
Edoardo
3 nachten verbleven in april 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Maurizio
Reisde met familie
28 dec 2023
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Pessima posizione a ridosso della ferrovia con finestre non isolanti dal rumore…. Tutta la notte treni merci che pssano a pochi metri dalla struttura, impossibile dormire
Maurizio
3 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Chiara
2 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posto tranquillo alla fine del paese
Chiara
10/10 – Uitstekend
ALBERTO
27 jul 2022
ALBERTO
1 nacht verbleven in juli 2022
4/10 – Matig
ETTORE
20 jul 2022
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
ETTORE
5 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Felicia
Reisde met partner
13 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We love the closeness to the beach, the fact that we have access to bicycles to use, it is close to lots of bars, coffee shops and gelaterias. The staff is friendly and helpful. The trains are nosy but that is in every hotel on the main road of Pineto. When booking through Orbtiz the beach umbrellas were not included in the stay we had to pay extra for those. The room are small but there is plenty of storage for clothes and suitcases which makes it nice. We have stayed her 3 times and we would stay again
Felicia
8 nachten verbleven in juli 2022
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
23 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Treni
Camera bella, pulita, non con parziale vista mare come descritto ma vista interna su case. Sarebbe stato tutto perfetto, ma i treni passano circa ogni 15 minuti se non meno e con alcuni sembra ci sia un terremoto. Peccato
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
15 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto ottimo sia di prezzo e la qualità
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Matteo
Zakenreiziger
24 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vista Mare fantastica
Zona di mare molto bella, Hotel ben ristrutturato, camera confortevole e pulita. Ottima colazione, nulla da ridire. Sicuramente da tornare
Matteo
1 nacht verbleven in oktober 2020
10/10 – Uitstekend
Rosemary, Venezia
25 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima accoglienza, disponibilità e simpatia dei proprietari, colazione abbondante e Ottima pulizia dei locale, oltre che spiaggia, pineta,pista ciclabile a due passi .
Rosemary
7 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Ramon
Zakenreiziger
7 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel moderno e pulito
Struttura completamente ristrutturata belle camere e arredo moderno. Personale gentilissimo e ottima colazione. Proprietari attenti hai dettagli, ho soggiornato il giorno del mio compleanno e mi ha fatto trovare in camera un piccolo omaggio e gli auguri scritti. Consigliatissimo!
Ramon
2 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
John
22 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Steps from the sea, with a superb staff!
Lovely location, just steps across a wooded bike path and you are at the sea! Parking was easy, check-in was easy. The staff are superb - always with a smile, very welcoming and helpful! The room was extremely clean and quite comfortable. There was fruit in the room, a very welcome touch. And breakfast was a perfect start to our day!
John
1 nacht verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Joanne, Buffalo New York
22 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff was very nice. We enjoyed the complimentary breakfast and umbrellas for the beach. I will definitely come back here!
Joanne
2 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Manuel, Bavaria, Germany
30 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel close to the beach
Very nice hotel with very friendly and helpful people working there. Excellent little coffee bar at the reception with very cheap and delicious espresso (cafe italiana). The room has everything you need. Just the railway is a little close but this belongs to almost all hotels in Pineto. Also no problem to find sleep. Thanks again for the great stay and support during my trip.
Manuel
6 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
MAURO
26 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
relax...a casa propria!!!
Il titolo non è sbagliato...questo è il 7° anno che torniamo e...ci sarà un motivo:) Peccato stavolta esserci stati una sola notte :(
MAURO
1 nacht verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
MAURO
6 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tornare a casa !!!
Hotel in posizione fantastica a meno di 2 minuti a piedi dalla spiaggia, super pulitissimo, accoglienza dei proprietari calda ed affettuosa, sono gentilissimi (è il 7° anno consecutivo che torniamo molto volentieri), camera ampia con balcone super pulitissima ogni giorno,(già pronta al nostro arrivo) presenza gradita di frutta fresca ogni giorno, spiaggia molto curata compresa nel prezzo (ombrellone, lettino, sdraio)...cosa volere di piu? Già non vediamo l'ora di tornare.
MAURO
2 nachten verbleven in juni 2017
10/10 – Uitstekend
Roberta, Terni
5 okt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Confortevole e organizzato. Ottimo il personale.
Piacevole rivelazione oltre ogni aspettativa. Cortesia e comfort
Roberta
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La cura dei particolari ed estrema cortesia
Confermo le valutazioni degli ospiti e suggerisco a chiunque voglia trascorrere un piacevole soggiorno a Pineto Hotel nuovo, confortevole e gestito professionalmente.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
29 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
grazioso albergo a due passi dal mare
hotel in ottima posizione, con stanze comode (manca specchio a figura intera)