
Hotels in de buurt van Pinacoteca Benedicto Calixto (Santos)
- Verander van gedachtenBoek hotels met gratis annulering
- Wees kieskeurigZoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Bekijk de prijzen voor deze datums
Vandaag
6 sep - 7 sepMorgen
7 sep - 8 sepVolgend weekend
11 sep - 13 sepOver twee weken
18 sep - 20 sep Onze beste keuzes voor hotels in de buurt van Pinacoteca Benedicto Calixto




1. Sheraton Santos Hotel
Sheraton Santos HotelAparecida, op 0,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
Roderick
€ 142
inclusief belastingen en toeslagen
10 sep - 11 sep




2. Apê Santos Gonzaga
Apê Santos GonzagaGonzaga, op 3,2 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
Aiman
€ 33
inclusief belastingen en toeslagen
22 sep - 23 sep




3. Parque Balneário Hotel Santos by Castelo Itaipava
Parque Balneário Hotel Santos by Castelo ItaipavaGonzaga, op 3,1 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
Gerjan
€ 81
inclusief belastingen en toeslagen
5 okt - 6 okt




4. Comfort Hotel Santos
Comfort Hotel SantosPonta da Praia, op 0,8 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 80
inclusief belastingen en toeslagen
20 sep - 21 sep




5. ARK Houses - Flat Vista Panorâmica & Piscina na Cobertura
ARK Houses - Flat Vista Panorâmica & Piscina na CoberturaBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
Marcio
€ 62
inclusief belastingen en toeslagen
30 sep - 1 okt




6. Ibis Santos Gonzaga Praia
Ibis Santos Gonzaga PraiaBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep




7. Atlântico Hotel
Atlântico HotelGonzaga, op 3 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
Gabriel
€ 55
inclusief belastingen en toeslagen
10 sep - 11 sep




8. Atlântico Flat Gonzaga
Atlântico Flat Gonzaga2,8 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 68
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep




9. ARK Houses - Flat Standard Vista-Mar c/ Piscina na Cobertura
ARK Houses - Flat Standard Vista-Mar c/ Piscina na CoberturaBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 70
inclusief belastingen en toeslagen
6 okt - 7 okt




10. SHB Pé na Areia Refúgio Vista Mar
SHB Pé na Areia Refúgio Vista MarBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
Roberta
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep




11. SHB Beachfront Varanda e Piscina
SHB Beachfront Varanda e PiscinaBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
Marco
€ 64
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep




12. SHB Apê incrível pé na areia
SHB Apê incrível pé na areiaBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 100
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep




13. ARK Houses - Flat Vista-Mar & Piscina na Cobertura
ARK Houses - Flat Vista-Mar & Piscina na CoberturaBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 68
inclusief belastingen en toeslagen
30 sep - 1 okt




14. SHB - Apê Retrô - Beira-Mar
SHB - Apê Retrô - Beira-MarBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 59
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep




15. SHB Piscina vista mar e pé na areia
SHB Piscina vista mar e pé na areiaBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 59
inclusief belastingen en toeslagen
15 sep - 16 sep




16. SHB Desfrute do Conforto à Beira-Mar
SHB Desfrute do Conforto à Beira-MarBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep




17. SHB Azul Infinito Sua Janela para o Mar
SHB Azul Infinito Sua Janela para o MarBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep




18. ARK Houses - Flat Luxo Vista-Mar c/ Piscina na Cobertura
ARK Houses - Flat Luxo Vista-Mar c/ Piscina na CoberturaBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 82
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep




19. SHB - Flat vista mar no Boqueirão
SHB - Flat vista mar no BoqueirãoBoqueirão, op 2,6 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 63
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep




20. SHB Alto padrão com Vista Panorâmica
SHB Alto padrão com Vista PanorâmicaGonzaga, op 3,1 km van Pinacoteca Benedicto Calixto
€ 98
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep
Vergelijk populaire hotels in de buurt van Pinacoteca Benedicto Calixto
Accommodatie | Accommodatieklasse | Gastenscore | Ontbijt inbegrepen | Zwembad | Spa | Huisdiervriendelijk | Wifi inbegrepen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Sheraton Santos Hotel | 9.6 Uitzonderlijk 1.004 beoordelingen | Bekijken | |||||
![]() Apê Santos Gonzaga | 9.2 Fantastisch 198 beoordelingen | Bekijken | |||||
![]() Parque Balneário Hotel Santos by Castelo Itaipava | 9.0 Fantastisch 1.007 beoordelingen | Bekijken | |||||
![]() Comfort Hotel Santos | 8.8 Uitstekend 799 beoordelingen | Bekijken | |||||
![]() ARK Houses - Flat Vista Panorâmica & Piscina na Cobertura | 9.6 Uitzonderlijk 11 beoordelingen | Bekijken |
De beste hotelbeoordelingen voor Pinacoteca Benedicto Calixto
Parque Balneário Hotel Santos by Castelo Itaipava
8/10 Goed
"Aardig personeel , vooral bij de receptie . Het is een heel fijn hotel , centraal gelegen met een goed zwembad en bar op de bovenste verdieping vanwaar je mooi uitzicht hebt op het strand . Het winkelcentrum ligt er bovendien direct naast"
Andere bezienswaardigheden in de buurt van Pinacoteca Benedicto Calixto

Praia Ponta da Praia
8.6/10 (112 beoordelingen)
Vergeet op vakantie in Santos al je zorgen met een middagje aan het strand van Praia Ponta da Praia. Verken de parken met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.

Strand van Aparecida
8.6/10 (47 beoordelingen)
Vergeet op vakantie in Santos al je zorgen met een middagje aan het strand van Strand van Aparecida. Verken de parken met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Visserijmuseum
7.6/10 (4 beoordelingen)
Op vakantie in Santos kun je 's middags de galerijen in Visserijmuseum bezoeken. Maak ook een wandeling langs stranden als je in de omgeving bent.
Praiamar winkelcentrum
9.0/10 (42 beoordelingen)
Op vakantie in Santos kun je het perfecte souvenir vinden Praiamar winkelcentrum. Maak ook een wandeling langs stranden als je in de omgeving bent.
SESC Santos conferentiecentrum
Nadat je SESC Santos conferentiecentrum hebt bezocht, kun je in de omgeving van Santos nog veel meer bezienswaardigheden en attracties ontdekken. Maak ook een wandeling langs stranden als je in de omgeving bent.
Jardins da Orla da praia
8.0/10 (1 beoordeling)
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in José Menino de mooie natuur van Jardins da Orla da praia. Maak tijdens je verblijf in de omgeving een wandeling over de stranden.
Museu Marítimo
7.4/10 (3 beoordelingen)
In Santos kun je een keer de galerijen in Museu Marítimo bewonderen. Maak ook een wandeling langs stranden als je in de omgeving bent.
Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande
In Guarujá kun je 's middags de galerijen in Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande bezoeken. Maak ook een wandeling langs stranden als je in de omgeving bent.




