Default HTG hotel image

Appartementen in Pimentel

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Over twee weken
Over twee maanden
Over drie maanden
Over vier maanden

Onze beste keuzes voor appartementen in Pimentel

1. La Casa Bonita

La Casa Bonita
Pimentel
De prijs is € 90
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep
La Casa Bonita

2. 2-bedroom apartment in amazing San Francisco de Macorís with AC

2-bedroom apartment in amazing San Francisco de Macorís with AC
San Francisco de Macorís
8.0 van 10, Zeer goed, (1 beoordeling)
'Había gente trabajando desde temprano'
Verenigde Staten
José Rafael
De prijs is € 65
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep
2-bedroom apartment in amazing San Francisco de Macorís with AC

3. Studio Apartment With Available Parking

Studio Apartment With Available Parking
2.0-sterrenaccommodatie
El Factor
De prijs is € 32
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep
Studio Apartment With Available Parking

4. Charming 2-bedroom apartment in Villa La Mata with WiFi, AC

Charming 2-bedroom apartment in Villa La Mata with WiFi, AC
Villa La Mata
De prijs is € 56
inclusief belastingen en toeslagen
24 sep - 25 sep
Charming 2-bedroom apartment in Villa La Mata with WiFi, AC

5. Elegant Place: Modern Luxury Stay in San Francisco de Macorís

Elegant Place: Modern Luxury Stay in San Francisco de Macorís
San Francisco de Macorís
De prijs is € 115
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep
Elegant Place: Modern Luxury Stay in San Francisco de Macorís

6. Studio apartment with available parking

Studio apartment with available parking
Nagua
De prijs is € 28
inclusief belastingen en toeslagen
21 sep - 22 sep
Studio apartment with available parking

7. 3-bedroom apartment in peaceful San Francisco de Macorís with AC

3-bedroom apartment in peaceful San Francisco de Macorís with AC
San Francisco de Macorís
6.0 van 10, (1 beoordeling)
De prijs is € 109
inclusief belastingen en toeslagen
1 okt - 2 okt
3-bedroom apartment in peaceful San Francisco de Macorís with AC
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Pimentel

Ontdek meer over Pimentel

Informatie over Appartementen in Pimentel

Aantal beoordelingen
1
Accommodatie
93
Laagste prijs
€ 28
Hoogste prijs
€ 115

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in Pimentel te verblijven?
Er valt misschien niet veel te kiezen in het centrum van Pimentel, maar Expedia kan je helpen bij het zoeken naar accommodaties in de regio met soortgelijke voorzieningen als appartementen. Als je op Expedia een overnachtingsplek zoekt, kun je filteren op accommodaties met een keuken of wasmachine, voorzieningen waar appartementen doorgaans over beschikken. Je kunt de zoekresultaten ook verkleinen door te filteren op vergelijkbare accommodaties, zoals vakantiehuizen, aparthotels of pensions.
Waarom zou je de voorkeur geven aan een appartement in plaats van een reguliere hotelkamer?
Vaak beschik je in appartementen over meer ruimte dan in een hotelkamer en ze bevatten een keuken, waardoor je er zelf kunt koken. Appartementen zijn ideaal voor gezinnen die graag alle gemakken van thuis hebben en voor stelletjes die graag ver van de toeristische drukte verblijven.
Wat is het beste appartement voor een verblijf in Pimentel?
Hieronder vind je enkele favoriete appartementen in deze streek: La Casa Bonita - Inclusief gratis wifi, een balkon en een slaapbank. Ter plaatse zijn fitnessfaciliteiten en conciërgeservices beschikbaar. Modern apartment with jacuzzi - Bevindt zich in San Francisco de Macorís, op 16,5 km afstand. Inclusief een smart-tv. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. 2-bedroom apartment in amazing San Francisco de Macorís with AC - 13,1 km verderop gelegen in San Francisco de Macorís. Charming 2-bedroom apartment in Villa La Mata with WiFi, AC - Gelegen in La Mata, op 13,2 km afstand van Pimentel. Inclusief een balkon en een smart-tv. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening.
Welke weersomstandigheden kan ik verwachten tijdens mijn reis naar Pimentel?
Hoewel het weer maar één aspect van je vakantie is, het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral als je een langer verblijf plant in Pimentel. De warmste maanden zijn gewoonlijk juni en september, met een gemiddelde temperatuur van 26 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 22 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Pimentel is 957 mm.
Wat zijn de must-sees van Pimentel?
Houd ruimte vrij in je planning voor lokale bezienswaardigheden als Loma de Yujo.
Wat is de beste manier om je te verplaatsen in Pimentel?
Als je op de hoogte bent van de vervoersopties ben je goed voorbereid wanneer je op je bestemming bent. Vlieg naar Samana (AZS-El Catey International Airport), gelegen op 44 km van het centrum. Je kunt ook kijken of er vluchten gaan naar Santiago (STI-Internationale luchthaven Cibao), 52 km verderop. Als je graag op pad gaat in de omgeving, is een huurauto misschien iets voor jou.