Apartment 'Primo Piano 2' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi
Appartement Primo piano 2 in Pieve di Cadore biedt 60 m² ruimte voor maximaal 4 gasten. Jullie beschikken over 1 slaapkamer, 1 woonkamer en 1 badkamer. De privékeuken is volledig uitgerust voor jullie gemak. Er is een open terras, tuin, privéparkeerplaats, wasmachine, snelle wifi geschikt voor videogesprekken, tv en uitzicht op de bergen. Ideaal voor een romantische vakantie in de Dolomieten, op slechts enkele minuten van de belangrijkste dorpen. Dit appartement biedt ontspanning, alle basisvoorzieningen en buitenruimte.
Deze vakantiewoning beschikt over een gedeelde tuin voor je ochtendontspanning.
Openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand en er is een tennisbaan op 15 minuten lopen.
Het pand heeft een motor-, fiets- en skiberging.
Eén huisdier is toegestaan.
Roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
dit appartement ligt in Pieve di Cadore. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Skiresort Cortina d'Ampezzo. Ga naar Dolomieten en Lago di Misurina als je liever de natuur intrekt. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Pieve di Cadore
Station Calalzo Pieve di Cadore Cortina - 9 min. rijden
Restaurants
Ski bar
7 min. wandelen
Vino e Caffe'
19 min. wandelen
Chalet Lagole Dolomiti
10 min. rijden
Caffè Cristallo
3 min. rijden
Ice Bar
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Primo Piano 2' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Primo Piano 2' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Primo Piano 2' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Primo Piano 2' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi?
Dit appartement in Pieve di Cadore ligt en op 5 km afstand van Dolomieten, Museo dell'Occhiale en Lago di Centro Cadore. Ook Stadhuis van Cibiana di Cadore en Corte Spa liggen op 15 km afstand.